Help for English

Rady pro Au-Pair

Komentáře k článku: Rady pro Au-Pair

 

díky za tento zajímavý článek a mnoho potřebných informací a dobrých postřehů :-)

A jak je to teda z tím pohlaví Au-pair ? To že davájí přednost holkám je asi jasné, ale má šanci i kluk? Jak to je ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

A jak je to teda z tím pohlaví Au-pair ? To že davájí přednost holkám je asi jasné, ale má šanci i kluk? Jak to je ?

Re:

Má, ale poměrně menší, než holky. Já to kdysi taky zkoušel (to už je let!) a marně. Ale vím o pár klucích, co jako Au-Pair byli.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

A jak je to teda z tím pohlaví Au-pair ? To že davájí přednost holkám je asi jasné, ale má šanci i kluk? Jak to je ?

Re:

Měla jsem pár kamarádů aupair-kluků. Rodiny chtějí kluky, je jich méně, ale jsou to většinou takové ty hostrodiny, co mají velké kluky s hodně sportovníma aktivitama a chtějí někoho, kdo by je na ně vozil a provozoval je s nima. Také jsem měla kamaráda, co se staral o klučíka s autismem (časté v USA). Jelikož mu bylo 15, holka by ho nezvládla, ale on byl velký chlap, tak ho zvládnul levou zadní, když měl kluk „horší den“. Takže ano, šance jsou, ale ta práce je možná maaaličko jiná, než jak to je s holkama.

Děkuji za reakce

Jsem ráda, že se článek líbí a snad pomůže. Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte mi napsat osobní zprávu. Byla jsem taky aupairka v USA, tak pokud máte dotazy na to, také se mě neváhejte zeptat.

díky

Moc pěkný článek, taky se v budoucnu chystám vyjet jako au-pair, takže se určitě bude hodit:) chci se jen zeptat, opravdu můžete mít víc jak jedno příruční zavazadlo i když letíte přes Easyjet? děkuju:)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Tom
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

A jak je to teda z tím pohlaví Au-pair ? To že davájí přednost holkám je asi jasné, ale má šanci i kluk? Jak to je ?

Re:

Ja jsem kluk a au-pair jsem v Londyne 2 roky u stejne rodiny. Samozrejme holek je tu mnohonasobne vice nicmene neni to az tak neobvykle. Vetsinou jsou to rodiny jen s kluky a jak jsem u nektereho prispevku zde cetl ze je to trochu jina prace tak je to castecne pravda. Povinnosti jsou trochu jinak rozlozene. Sice varim, uklizim, peru a zehlim ale hlavne jezdim kazdy den autem a zajistuji okolo co je potreba. Jinak clanek pro au-pair neni spatny jen by vsichni meli mit na pameti, ze kazda rodina je zde uplne jina a v podstate nikdy nevite do ceho poradne jdete a nikdy nesrovnvejte s CR. Povahy, jednani s lidmi, zvyky, pravidla apod. jsou tu odlisne!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 13 lety

Děkuji za reakce

Jsem ráda, že se článek líbí a snad pomůže. Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte mi napsat osobní zprávu. Byla jsem taky aupairka v USA, tak pokud máte dotazy na to, také se mě neváhejte zeptat.

Re: Děkuji za reakce

Jen jestli mohu doplnit k doprave ta vase stranka pro autobusy je jen pro vlaky, myslim. Ja osobne pouzivam tuto stranku :www.tfl.gov.uk Je to pro bus, vlak, metro ale jen Londyn

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Tom
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 13 lety

Re: Děkuji za reakce

Jen jestli mohu doplnit k doprave ta vase stranka pro autobusy je jen pro vlaky, myslim. Ja osobne pouzivam tuto stranku :www.tfl.gov.uk Je to pro bus, vlak, metro ale jen Londyn

Re: Re: Děkuji za reakce

Jsem se nepodepsal…se omlouvam. Tom

Já byla asi před 10 leti v USA a musím říct, že mi hooodně vyhovovalo, že jsem se starala o děti a ne o dům. Měla jsem štěstí na rodinu (zůstala jsem s nimi cel rok) a většina mých povinností byla opravdu vodit / vozit děti do školy, vyzvedávat je, hrát si s nimi, dělat úkoly a nejmladší denně vozit na procházky. Asi nejnepříjemnější zkušenosti jsem měla s tamní koordinátorkou (jela jsem přes SA), která dost nasávala a vymýšlela nám „aktivity“ pro stmelení aupairského kolektivu :-D

Díky, za zajímavý článek, přečetla jsem si to, i když se mě to ani teoreticky netýká, ale je dobré vědět jak to chodí.

Opravdu povedený článek. Já sama odjíždím do Anglie 31.7. jako au-pair. Jedu také přes SA, ale koordinátorku mám v jejich partnerské agentuře v Londýně. Rodiona zatím vypadá naprosto ukázkově, tak snad to bude pravda :-).

pojisteni

Ahojky,jsem ted jako au-pair v USA. jela jsem tu nejdriv na pul roku,v praci jsem si vzala neplacene volno ale zdrzim se tu jeste tak rok.zamestnavatel je v p[ohode,za tu dobu muzu mit porad neplacene volno ale co me zajima,je to,ze ted si kvuli tomu musim platit zamestnanci penize za zdravotni pojisteni.delam to pro to,ze si myslim,ze se mi ta doba picita do duchodu,je to spravne nebo vyhazuji penize zbytecne??premyslim jestli tu smlouvu ukoncit nebo ne,at zbytecne nevyhazuji penize.dekuji za info 8-)

Re: Aupair

Ahojky,

zkus www.pohyby.co.uk.

Au pair

Ahoj, mám takovou otázku, na kterou jsem zatím nenalezla nikde odpověď. Třeba mi poradíte. Chystám se odjet jako au pair hned po maturitě na rok do ciziny. Vím info o pojištění – že se mám na ten rok v čr odhlásit a zařídit si jiné, to cestovní. Ale netuším, zda se mám hlásit na pracáku, když nejdu na vysokou. Jak je to se sociálním pojištěním, které jsem dosud platit nemusela, stejně tak jako zdravotní? Někdo mi říkal, že ho platit nemusím, ale nerada bych pak měla šok. A nebudou se v tom nějak rýpat na pracáku, že jedu pracovat mimo čr a tak? Jsem z toho zmatená, ale věřím, že mi nějak poradíte. To víte, přece jen dosud nebylo, co řešit :).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.