Help for English

Výsledky soutěže o seriál BREAKING BAD

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál BREAKING BAD

 

Gratuluji, supr a príšti soutež si už nenechám vyklouznout :-)

súťažila som prvýkrát a všetky odpovede som mala správne! Jupí! Výherkyni blahoželám a teším sa na ďalšie súťaženie! HFE ste super

Congratulations!

Jak se přijde na slovo „ICE“ v otázce číslo 2 ???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slunicko.m vložený před 12 lety

Jak se přijde na slovo „ICE“ v otázce číslo 2 ???

Re:

Droze ‚crystal meth‘ se přezdívá ICE. Je to hovorový 'pouliční název té drogy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slunicko.m vložený před 12 lety

Jak se přijde na slovo „ICE“ v otázce číslo 2 ???

Re:

Dá se to najít přes google. Pokud nechci dělat reklamu na jiné stránky… takže hledat drogu třeba v encyklopedii, použít anglickou verzi encyklopedie … jsou tam různé názvy… takže najít název se 3 písmeny. Byla tam ještě varianta „tik“ (South Africa), ale dala jsem přednost běžné anglické verzi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hanina9 vložený před 12 lety

Re:

Dá se to najít přes google. Pokud nechci dělat reklamu na jiné stránky… takže hledat drogu třeba v encyklopedii, použít anglickou verzi encyklopedie … jsou tam různé názvy… takže najít název se 3 písmeny. Byla tam ještě varianta „tik“ (South Africa), ale dala jsem přednost běžné anglické verzi.

Re: Re:

Tak já jsem si taky myslela, že je to tik, a tudíž IODINE, ale nakonec jsem odpovědi nestihla poslat. Tak snad příště.

Díky za soutěž, je to fajn občas potrápit mozkové buňky. Angličtinu se učím sama, jen tak pro radost a kvůli cestování a tyhle stránky jsou to pravé ořechové. Ještě jednou dík!

Jupííí :)) výherkyně moc děkuje! :-) dnes se jí vážně daří! :-D

Děkuji moc a moc :)

Jupííí :)) výherkyně moc děkuje! :-)…1. soutěž- 1. výhra…dnes se jí vážně moc daří! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elsa.z vložený před 12 lety

Děkuji moc a moc :)

Jupííí :)) výherkyně moc děkuje! :-)…1. soutěž- 1. výhra…dnes se jí vážně moc daří! :-D

Re: Děkuji moc a moc :)

tak to gratuluju k dvojnásobnému úspěchu :c)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hanina9 vložený před 12 lety

Re:

Dá se to najít přes google. Pokud nechci dělat reklamu na jiné stránky… takže hledat drogu třeba v encyklopedii, použít anglickou verzi encyklopedie … jsou tam různé názvy… takže najít název se 3 písmeny. Byla tam ještě varianta „tik“ (South Africa), ale dala jsem přednost běžné anglické verzi.

Re: Re:

Jistě, americký seriál, určitě nás zajímalo americké pouliční pojmenování.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.