Help for English

Členy v angličtině (test #1)

Komentáře k článku: Členy v angličtině (test 1)

 

sakra, hloupé školacké chyby :-D

členy

kdyby mi šlo všechno jako členy. já vždycky když mi něco nejde tak se na to zaměřím ale takovejch věcí je asi tisíc takže za sto let budu umět perfektně anglicky

Chyba

Zdravím,
parádní test. Jen mě zařáží věta č.4. Nemělo by „Have you red“ misto „Have you read“ ? Dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Coreey vložený před 14 lety

Chyba

Zdravím,
parádní test. Jen mě zařáží věta č.4. Nemělo by „Have you red“ misto „Have you read“ ? Dekuji

Re: Chyba

READ – READ – READ – píše se to stejně, čte se to jinak.

Začali jsme právě v kurzu probírat členy a vysvětlení u vás i následné testy jsou daleko lepší než vysvětluje lektor. 3–4 chyby v testu jsou pro mě velké povzbuzení. Jsem už starší generace a tak trochu s angličtinou zápasím. Ale právě vaše testy mi vysvětlují proč se tam dávají. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od domiha vložený před 14 lety

Začali jsme právě v kurzu probírat členy a vysvětlení u vás i následné testy jsou daleko lepší než vysvětluje lektor. 3–4 chyby v testu jsou pro mě velké povzbuzení. Jsem už starší generace a tak trochu s angličtinou zápasím. Ale právě vaše testy mi vysvětlují proč se tam dávají. Díky.

Re:

Jsem rád, že se líbí a vyhovuje.

Re: Re: 1 chyba

Tak presne tam jsem udelala chybu taky. A tak jsem zabrousila vyzkouset dalsi cviceni do svych knizek. Tyhle stranky mam strasne v oblibe a cviceni bych delala radeji jenom tady. Co treba nejaky maly prispevek, zamereny na napr. problematiku clenu atd., nejaky kratky text, pribeh? >> This is __ hill. __ green hill. On __ hill there's __ house. This house is __ old house.......atd. clanek pokracuje. Kam muzu poslat cele cviceni aby se dalo zverejnit jako test pro ostatni?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od koshka vložený před 14 lety

Re: Re: 1 chyba

Tak presne tam jsem udelala chybu taky. A tak jsem zabrousila vyzkouset dalsi cviceni do svych knizek. Tyhle stranky mam strasne v oblibe a cviceni bych delala radeji jenom tady. Co treba nejaky maly prispevek, zamereny na napr. problematiku clenu atd., nejaky kratky text, pribeh? >> This is __ hill. __ green hill. On __ hill there's __ house. This house is __ old house.......atd. clanek pokracuje. Kam muzu poslat cele cviceni aby se dalo zverejnit jako test pro ostatni?

Re: Re: Re: 1 chyba

Pár testíků zaměřených na členy tu taky máme, i ve formě delšího textu. Pokud byste chtěla vytvořit nějaké cvičení, není problém. Je potřeba ale cvičení vytvořit v našem online systému. Kdyžtak mi pošlete ukázku na mail a já posoudím, jestli by se to na stránky vůbec hodilo. Pak se domluvíme dále.

100%

No, tak aspoň ty členy už snad umím. Ten druhý test taky za sto. Uf. :-)

100% :) asi to bude tím, že jsem se to dneska učila, protože zítra na to píšem:D;)

perfektná stránka!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.