Help for English

Napište esej, vyhrajte jazykový pobyt

Komentáře k článku: Napište esej, vyhrajte jazykový pobyt

 

Jako na zavolanou.

Že bych konečně překonala svůj strach publikovat svou angličtinu jinde než ve škole?:-))

Tak to jsem na tom podobne ;p

Dam si na tom zalezet ;p

Re:

Tak si muzes udelat fake ucet, liknout tu skupinu a pak na ten ucet zapomenout. Ta registrace na fb funguje stejnym zpusobem jako vsude jinde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 12 lety

Re:

Tak si muzes udelat fake ucet, liknout tu skupinu a pak na ten ucet zapomenout. Ta registrace na fb funguje stejnym zpusobem jako vsude jinde.

Re: Re:

To samozřejmě vím, ale z principu se prostě registrovat nechci. Jasně, je to moje chyba, ale přijde mi to dosti krátkozraké ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jan Nykl vložený před 12 lety

Re: Re:

To samozřejmě vím, ale z principu se prostě registrovat nechci. Jasně, je to moje chyba, ale přijde mi to dosti krátkozraké ;)

Re: Re: Re:

Krátkozraké – ta možnost účasti v soutěži.

Re:

nabízi ne levnou výhru… taky za to neco málo chtejí, trošku reklamy… tím, že dáš jedno pitomé líbí se mi. Nestojí te to žádne prachy jako jinde, kde musíš neco kupovat, posílat smsky a nevím co.
Tak proč diskriminace?
Nebo tobe prijde fér, jen brát a nic nedát oplátkou?
Mne ne…

Snad to skusím. Eseje ze mne lezou težce :-D a navíc téma mne nejak neoslovila. Ale je to krásna soutež, šance, popremýšlím nad tím
díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

Re:

nabízi ne levnou výhru… taky za to neco málo chtejí, trošku reklamy… tím, že dáš jedno pitomé líbí se mi. Nestojí te to žádne prachy jako jinde, kde musíš neco kupovat, posílat smsky a nevím co.
Tak proč diskriminace?
Nebo tobe prijde fér, jen brát a nic nedát oplátkou?
Mne ne…

Re: Re:

Vždyť říkám, že je to moje chyba, akorát mi přijde divné, že spoléhají na to, že lidé mají FB.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jan Nykl vložený před 12 lety

Re: Re:

Vždyť říkám, že je to moje chyba, akorát mi přijde divné, že spoléhají na to, že lidé mají FB.

Re: Re: Re:

Myslím, že mít FB je dnes již běžné a spoléhá na to nejedna firma… spousta webových stránek je dnes již s facebookem provázaná…

Podobně by šlo říci, že je divné spoléhat, že lidé mají email.

Ale tak jako tak, tak zní pravidla. Do soutěže se tedy mohou zapojit jen ti, kdo mají FB a email.

njn mne to nenapadlo až teď.
Co slováci? Budou taky zařazení do souťeže? :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

njn mne to nenapadlo až teď.
Co slováci? Budou taky zařazení do souťeže? :-(

Re:

Zeptám se, ale snad by to nemělo vadit.

Re:

Slohová práce. Např. úvaha apod.

Mohou se zúčastnit i nedospělí? – například 17 let? Hledala a hledala jsem, ale nikde nenašla. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maud164 vložený před 12 lety

Mohou se zúčastnit i nedospělí? – například 17 let? Hledala a hledala jsem, ale nikde nenašla. Děkuji.

Re:

Ano, mají jazykové pobyty i pro mladší, dokonce i pro děti.

Re:

Ptal jsem se, nevadí. Na národnost se nehledí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.