Help for English

Změna stavu (test A)

Komentáře k článku: Změna stavu (test A)

 

get changed tady znamená převléct se…Nepostávej tady tak!Běž a převleč se.Za pět minut odcházíme…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

get changed tady znamená převléct se…Nepostávej tady tak!Běž a převleč se.Za pět minut odcházíme…

Re:

doprkýnka, neuvědomil jsem si, že prozrázím odpověď… Pardon, rdím se…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jirka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

get changed tady znamená převléct se…Nepostávej tady tak!Běž a převleč se.Za pět minut odcházíme…

Re:

:-o vubec jsem nevedel

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jirka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

Re:

doprkýnka, neuvědomil jsem si, že prozrázím odpověď… Pardon, rdím se…

Re: Re:

neni treba, nejprve je test a pak si lide ctou komentare.

ve vysvětlení u první věty je „horčímu“ :-)

The hospital vs hospital

Jen bych chtěl podotknout, že ve druhé větě je použití určitého členu u slova hospital specialitou americké angličtiny.

V britské angličtině by v tomto případě člen nebyl ? v BrE se rozlišuje, jestli jsme v nemocnice jako pacienti a máme na mysli instituci (člen se nedává), nebo jsme tam na návštěvě a máme na mysli spíše budovu (člen se dává).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Milan Navrátil vložený před 15 lety

The hospital vs hospital

Jen bych chtěl podotknout, že ve druhé větě je použití určitého členu u slova hospital specialitou americké angličtiny.

V britské angličtině by v tomto případě člen nebyl ? v BrE se rozlišuje, jestli jsme v nemocnice jako pacienti a máme na mysli instituci (člen se nedává), nebo jsme tam na návštěvě a máme na mysli spíše budovu (člen se dává).

Re: The hospital vs hospital

ano, přesně tak.

musí byť snád bug alebo čo. Druhý krát 100%? v jeden den? a predtým ani raz? :D
Nechápem
ale super :-D

90%? Na mna nezvyklo dobré heh tak to sa zlepšujem? getting better? Dík za testík Marek (teda za dobrý výsledok v ňom)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.