Help for English

Modální slovesa (test) #1

Komentáře k článku: Modální slovesa (test) 1

 

Pomocný slovník

Zdravím,

v první řadě se chci připojit k mnoha ostatním, kteří chválí vaše stránky. Narazil jsem na ně náhodou a už s nimi pracuju pořád.

Mám ale malou připomínku. Nepatří to úplně se, ale je tady přímo ta situace. Občas se mi stane, že nevím, co znamená nějaké slovo. Využiju váš „rychlý slovník“, ale ten mi nepomůže. Příklad, ted jsem si klikl ought = měl by, tak jsem ho schválně zkusil místo should a opravilo mě to, že tam není TO. Další příklad je, spojení dvou slov…třeba look after – není možné se podívat, co znamenají dohromady, a proto vlastně slovník nepomůže.

Nevím, jestli jde jednoduše rozšířit tento slovník, ale určitě by to bylo užitečné.

Každopádně super stránky!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Macros vložený před 12 lety

Pomocný slovník

Zdravím,

v první řadě se chci připojit k mnoha ostatním, kteří chválí vaše stránky. Narazil jsem na ně náhodou a už s nimi pracuju pořád.

Mám ale malou připomínku. Nepatří to úplně se, ale je tady přímo ta situace. Občas se mi stane, že nevím, co znamená nějaké slovo. Využiju váš „rychlý slovník“, ale ten mi nepomůže. Příklad, ted jsem si klikl ought = měl by, tak jsem ho schválně zkusil místo should a opravilo mě to, že tam není TO. Další příklad je, spojení dvou slov…třeba look after – není možné se podívat, co znamenají dohromady, a proto vlastně slovník nepomůže.

Nevím, jestli jde jednoduše rozšířit tento slovník, ale určitě by to bylo užitečné.

Každopádně super stránky!!!

Zdejší slovník samozřejmě nemůže obsahovat tolik jako běžný slovník. Pokud hledáte spolehlivý online slovník, doporučuji tento.
Odkaz na anglické výkladové slovníky pak naleznete zde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Macros vložený před 12 lety

Pomocný slovník

Zdravím,

v první řadě se chci připojit k mnoha ostatním, kteří chválí vaše stránky. Narazil jsem na ně náhodou a už s nimi pracuju pořád.

Mám ale malou připomínku. Nepatří to úplně se, ale je tady přímo ta situace. Občas se mi stane, že nevím, co znamená nějaké slovo. Využiju váš „rychlý slovník“, ale ten mi nepomůže. Příklad, ted jsem si klikl ought = měl by, tak jsem ho schválně zkusil místo should a opravilo mě to, že tam není TO. Další příklad je, spojení dvou slov…třeba look after – není možné se podívat, co znamenají dohromady, a proto vlastně slovník nepomůže.

Nevím, jestli jde jednoduše rozšířit tento slovník, ale určitě by to bylo užitečné.

Každopádně super stránky!!!

Slovník zde na stránkách má to být pomůcka, ne náhražka za kvalitní slovníky. Ale pracujeme na něm neustále, vlastně už od roku 2005.

Některé funkce navíc máme v naší aplikaci English Me, kde jsou ve výpisech slovíček i příkladové věty a v rámci vět – příklady u slov, testové otázky apod. dvojklik umí vyhledat dané spojení přesně, nejen jednotlivé slovíčko.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.