Help for English

Test: STAFF vs. STUFF

Komentáře k článku: Cvičení: STAFF vs. STUFF

 

Hezká stovečka :D Děkujeme :)

Juchuuu,mam to za sto.. :-D Dekujeme!

Článek jsem četla již před časem, ale musela jsem se stejnak podívat, jak to ma byt spravne. Diky za skvely clanek a test. Pomohly mi se naucit zase neco noveho :)

Už jen, když vidím „pre-intermediate“ a nižší úroveň, mě jímá hrůza, jakou že ostudu si to zase udělám. (Ono u těch vyšších úrovní to až zas tak nebolí.:-D) A taky že jo! Článek jsem nečetla a asi jsem měla. Tak např. už vím, že v 2.větě nepotřeboval žádnou kuchařskou četu, ale nějaký materiál :-D.
A u té poslední otázky mě zmátlo množné číslo „managers“. Rozuměla jsem tomu jako „manažeři a příslušné skupiny podřízených“, takže jsem volila „staffs“. Kdyby tam bylo „management“, to by mi asi problém nedělalo.
Každopádně děkuji za test a za celé stránky vůbec.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od amanita vložený před 15 lety

Už jen, když vidím „pre-intermediate“ a nižší úroveň, mě jímá hrůza, jakou že ostudu si to zase udělám. (Ono u těch vyšších úrovní to až zas tak nebolí.:-D) A taky že jo! Článek jsem nečetla a asi jsem měla. Tak např. už vím, že v 2.větě nepotřeboval žádnou kuchařskou četu, ale nějaký materiál :-D.
A u té poslední otázky mě zmátlo množné číslo „managers“. Rozuměla jsem tomu jako „manažeři a příslušné skupiny podřízených“, takže jsem volila „staffs“. Kdyby tam bylo „management“, to by mi asi problém nedělalo.
Každopádně děkuji za test a za celé stránky vůbec.

Re:

Ty testy jsou právě stavěny tak, abyste je zvládla alespoň na 80–90% právě po přečtení článku, který testu vždy předchází.
Pokud se do toho pustíte bez přečtení daného článku, za výsledky neručím :-)
Ve vyhodnocení každého testu sice naleznete správnou odpověď i důvod, proč ta Vaše je špatně, ale rozhodně doporučuji nepodceňovat články, ať jsou třeba na téma, které znáte. Jeden nikdy neví… :-)

Re: Re:

Tak to jste mě mile překvapil. Jsem tu prvně a začínala jsem mít dojem, že jsem ÚB. Po přečtení článku ale není problém to mít bez chyby, ale v hlavě se to nechce všechno nějak natrvalo usadit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fantasia vložený před 15 lety

Re: Re:

Tak to jste mě mile překvapil. Jsem tu prvně a začínala jsem mít dojem, že jsem ÚB. Po přečtení článku ale není problém to mít bez chyby, ale v hlavě se to nechce všechno nějak natrvalo usadit.

Re: Re: Re:

To chce čas o občas se k věcem vracet :-)
Držím palce!

lolut

Na Upre intermete poměrně těžký test.. :-)

100% – Díky za tenhle test.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.