Help for English

Longman Exams Dictionary

Komentáře k článku: Longman Exams Dictionary

 

Výborná recenze. Sám vlastním a používám podobný slovník od Longmana – Dictionary of Contemporary English. Je skvělý.

Tak jsem si tento slovník na základě recenze pořídil a musím připustit, že se mi fakt líbí.
Ještě tak kdyby se ta „ženská“, která studenta provází na CDčku (viz obrázek hned pod nadpisem článku), dala „skinovat“… – totiž jsem spíš na krátkovlasý :-D.

Díky za recenzi, sice nemám papírové vydání, ale vlastním CD verzi. Musím doopravdy uznat, že se jedná o super slovník. Jak napsal výše Marek, že jednou je heslo lépe zpracovené v jednom, podruhé zase ve druhém slovníku. S tím naprosto souhlasím. Je dobré používat více slovníků. Těším se na další recenze :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Díky za recenzi, sice nemám papírové vydání, ale vlastním CD verzi. Musím doopravdy uznat, že se jedná o super slovník. Jak napsal výše Marek, že jednou je heslo lépe zpracovené v jednom, podruhé zase ve druhém slovníku. S tím naprosto souhlasím. Je dobré používat více slovníků. Těším se na další recenze :)

Re:

Kvalitu samozřejmě podtrhuje už jen to, že dostal krásných 100 % v hodnocení, což se stává málokdy.

SLOVNÍK

Vyhrála jsem tenhle slovník před rokem v jedné soutěži a zatím jsem si ho ani pořádně neprohlížela.. Po přečtení téhle recenze jsem ale vážně ráda, protože sama se na zkoušku budu muset začít připravovat a určitě se stane mým velkým pomocníkem:)

Slovník jsem si koupila, je opravdu výborný a Vaše recenze mi moc pomohla se s ním lépe seznámit a využít jeho možnosti. Jen se chci zeptat – na poslední straně je napsáno: to register as a user, please register online at atd. Myslíte, že ta registrace je nutná a nebo že je k něčemu dobrá? Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 13 lety

Slovník jsem si koupila, je opravdu výborný a Vaše recenze mi moc pomohla se s ním lépe seznámit a využít jeho možnosti. Jen se chci zeptat – na poslední straně je napsáno: to register as a user, please register online at atd. Myslíte, že ta registrace je nutná a nebo že je k něčemu dobrá? Díky za odpověď.

Re:

Dobrý den, bohužel už si to přesně nepamatuji, ale myslím že registrace čísla DVD byla nutná pro přístup k online verzi.

Je nejaký rozdiel medzi Longman Exams Dictionary na ktorý je tu recenzia a Longman Exams Dictionary ---Longman Exams Dictionary je to ten istý slovník a má len novú obálku alebo je ten slovník na englishbooks.cz aj doplnený o nejaké novoé veci ? Ďakujem.

Možno (?) ide presne o to isté vydanie keďže majú presne to isté číslo ISBN. Napr. English grammar in use – 3. a 4. vydanie majú rozdielne ISBN.

Měl by to být stejný slovník, jen s novým obalem.

Longman totiž nejprve vydal EXAM slovník se starým obalem, pak vydal Longman Dictionary of Contemporary English, který měl už nový druh obálky. Pak změnil obálku i u některých starších slovníků.

Chápu tedy tento slovník tak, že krom nadstandartních věcí zahrnuje i Výkladový slovník, který si tedy není potřeba kupovat? Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 11 lety

Chápu tedy tento slovník tak, že krom nadstandartních věcí zahrnuje i Výkladový slovník, který si tedy není potřeba kupovat? Díky za odpověď.

Jistě, toto je výkladový slovník, ale zaměřuje se na studenty, kteří se připravují na zkoušky, takže zmiňuje časté chyby, kterých se studenti dopouští (při vysvětlování slovíček).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Jistě, toto je výkladový slovník, ale zaměřuje se na studenty, kteří se připravují na zkoušky, takže zmiňuje časté chyby, kterých se studenti dopouští (při vysvětlování slovíček).

Čili objednávám. :D Díky za odpověď a hlavně za obsáhlou recenzi, bez HFE bych byl bez dobrých učebnic. :)

Tak ji mám doma; DOTAZ: prosím existuje jako učebnice (jakákoli) střed tohohle Longmana? Myslím ty activators; jak správně psát apod.

Obsah jako takový je perfektní, ale asi ji vrátím, protože kvalita papíru je neuvěřitelně špatná. Chovám se k učebnicím fakt pěkně, ale tahle se touží krčit a trhat jen co se jí člověk dotkne. :(( Raději bych si připlatil za kvalitní papír, tohle je fakt škoda.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 11 lety

Tak ji mám doma; DOTAZ: prosím existuje jako učebnice (jakákoli) střed tohohle Longmana? Myslím ty activators; jak správně psát apod.

Obsah jako takový je perfektní, ale asi ji vrátím, protože kvalita papíru je neuvěřitelně špatná. Chovám se k učebnicím fakt pěkně, ale tahle se touží krčit a trhat jen co se jí člověk dotkne. :(( Raději bych si připlatil za kvalitní papír, tohle je fakt škoda.

Musíte si uvědomit, že má kniha téměř 2000 stran. Kdyby byl ten papír tlustší, byla by kniha mnohem větší a těžší…

Opravdu mě stížnost tohoto druhu zaráží…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.