Help for English

Word Manager: zvukové nahrávky

 

Dobrý den,

bohužel se stále objevuje problém s zvukovými nahrávkami v programu Word Manager. Pro lepší přehlednost jsme založil toto vlákno.

V současné době nemám připraveno 100% funkční řešení, přesto řeší velkou část problémů.

  1. nainstalujte si prosím tento opravný balíček, jedná se o verzi 1.1.347:

www.vitware.cz/…gerPatch.exe

  1. otevřete složku SndBank, která se nachází v složce programu, zvukové soubory zde seřaďte dle velikosti (způsob zobrazení na Podrobnosti a klikněte na sloupec Velikost) a v případě, že nějaké soubory jsou menší než 5kB, tak je prosím vymažte)
  2. spusťte aktualizaci slovníku (Nastavení\Ak­tualizace). Aktualizace bude pravděpodobně nějakou dobu trvat.

Po té co aktualizace doběhne, vyzkoušejte prosím jaké slovíčka nefungují a napište mi prosím jejich seznam stačí (max. 5 náhodných), děkuji. Pevně věřím, že problém společně problém vyřešíme.

Nuž ja mám problém so samotným nainštalovaním opravného balíčka. Keď ho chcem nainštalovať, súhalsím s licenčnými podmienkami, potom je vybratá cieľová zložka : C:\Program Files\Vitware\Word Manager\ a nakoniec kliknem aby sa to nainštalovalo tak mi vyskočí okno, že “Nelze otevřít soubor pro zápis” !

Uložil som to na disk– na plochu a po 10 min. sa mi to podarilo nainštalovať.

Stále cinkajú – nefungujú tie isté slovíčka ako predtým :

wanna, wasted, weird, weed, up to speed, twisted…

Tak u mě to nejspíš pomohlo. Zatím jsem na žádnou nahrávku, která by se nepřehrála, nenarazila. Díky.

ate, hair style, twenty-first – nie je zvuk

twenty-first, DVD, live, calendar, tragedy, elementary – “cinka”

Možná Vám to pomůže, mám tam tyhle zvuky (v závorce datum změny):
Washing machine.br.wav (21kb, 2.5.2010)
Washing machine.am.wav (22kb, 2.5.2010)
Washing machine a.wav (1kb, 3.2.2013)
Washing machine a.br.wav (1kb, 3.2.2013)
Washing machine a.am.wav (1kb, 3.2.2013)

Všechny wav soubory z 2.9.2012 mají velikost 7kB a Windows Media Player je nepřehraje.
Soubory wav z 12.6.2011 i když mají 11kB tak je WMP přehraje
Všechny wav soubory z 3.2.2013 mají 1Kb a WMP je nepřehraje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Therabit vložený před 11 lety

Možná Vám to pomůže, mám tam tyhle zvuky (v závorce datum změny):
Washing machine.br.wav (21kb, 2.5.2010)
Washing machine.am.wav (22kb, 2.5.2010)
Washing machine a.wav (1kb, 3.2.2013)
Washing machine a.br.wav (1kb, 3.2.2013)
Washing machine a.am.wav (1kb, 3.2.2013)

Všechny wav soubory z 2.9.2012 mají velikost 7kB a Windows Media Player je nepřehraje.
Soubory wav z 12.6.2011 i když mají 11kB tak je WMP přehraje
Všechny wav soubory z 3.2.2013 mají 1Kb a WMP je nepřehraje.

Zde je vidět alespoň nějaká souvislost, všechny soubory obsahují mezeru… Jakým způsobem se chovají soubory (opět stačí 5), které uživatelé zmínili výše?

Můžete prosím ty problematické soubory najít ve složce, přehrajete je pomocí programu na přehrání zvuku?

Pokud nikoliv, můžete je prosím vymazat a zkusit aktualizaci znovu?

Všechny soubory které zmiňuje okkko mám bez problému. Všechny tyto soubory jsou starší jak 12.6.2011. Já WM už zas tak často nepoužívám, takže jej aktualizuji zřídka.
Na té „washing machine“ je vidět že při aktualizaci 3.2.2013 se WM rozhodl zaktualizovat zvukové soubory přestože to nebylo potřeba. Naštěstí nesmazal ty staré takže při běhu WM to nevadí.
PS: jedu na starou verzi 1.1.280 a těch třicet slovíček (včetně „washing machine“) co by měly mít zvuk a nemají mi zatím nevadí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 5-ko vložený před 11 lety

ate, hair style, twenty-first – nie je zvuk

twenty-first, DVD, live, calendar, tragedy, elementary – “cinka”

No nejde mi to ani na druhom PC kde to mam nainštalovane.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 11 lety

Dobrý den,

bohužel se stále objevuje problém s zvukovými nahrávkami v programu Word Manager. Pro lepší přehlednost jsme založil toto vlákno.

V současné době nemám připraveno 100% funkční řešení, přesto řeší velkou část problémů.

  1. nainstalujte si prosím tento opravný balíček, jedná se o verzi 1.1.347:

www.vitware.cz/…gerPatch.exe

  1. otevřete složku SndBank, která se nachází v složce programu, zvukové soubory zde seřaďte dle velikosti (způsob zobrazení na Podrobnosti a klikněte na sloupec Velikost) a v případě, že nějaké soubory jsou menší než 5kB, tak je prosím vymažte)
  2. spusťte aktualizaci slovníku (Nastavení\Ak­tualizace). Aktualizace bude pravděpodobně nějakou dobu trvat.

Po té co aktualizace doběhne, vyzkoušejte prosím jaké slovíčka nefungují a napište mi prosím jejich seznam stačí (max. 5 náhodných), děkuji. Pevně věřím, že problém společně problém vyřešíme.

Dobrý den,provedl jsem úpravy jak píšete,žádná změna.Cinká většina slovíček v lekcích Phrasal Verbs 2.3.4.,nebo slovíčko check in cinká ale check-in je OK.Nebo hairdresser's cinká ale hairdresser je OK.Dále mnoho dalších slovíček např.hold on,hurry up,keep up,greengrocer's,bre­ak down.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Crutchley vložený před 11 lety

Dobrý den,provedl jsem úpravy jak píšete,žádná změna.Cinká většina slovíček v lekcích Phrasal Verbs 2.3.4.,nebo slovíčko check in cinká ale check-in je OK.Nebo hairdresser's cinká ale hairdresser je OK.Dále mnoho dalších slovíček např.hold on,hurry up,keep up,greengrocer's,bre­ak down.

Bohužel z Vašeho příspěvku není patrné, zda jste vyzkoušel poslední navrhovaný postup.

Můžete prosím vyzkoušet najít problematické (cinkající) zvukové soubory a ty odstranit? a poté znovu program aktualizovat?

Napriklad slovicko: project

  1. priamo v programe /slovniku/ sa nachádza 4× – všetky “cinkaju”
  2. v SndBank sa nachádza 2× /noun a verb/ – zvuk je OK

Ako teda postupovať? Mám verziu 1.1.347

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 5-ko vložený před 11 lety

Napriklad slovicko: project

  1. priamo v programe /slovniku/ sa nachádza 4× – všetky “cinkaju”
  2. v SndBank sa nachádza 2× /noun a verb/ – zvuk je OK

Ako teda postupovať? Mám verziu 1.1.347

Viem že svoju energiu teraz smerujete na nové produkty, ENGLISHME, ale bolo by dobre venovať sa aj starším produktom.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.