Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

myslím, že pohovka ani pavouk k ničemu nejsou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

myslím, že pohovka ani pavouk k ničemu nejsou.

Aha, škoda Tak musím hledat lépe. Ale děkuji za odpověď a za super hru

mrkněte tady v diskusi nebo v diskusi pod Výukové programy a hry Vitware. Třeba najdete nějaký tip.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

mrkněte tady v diskusi nebo v diskusi pod Výukové programy a hry Vitware. Třeba najdete nějaký tip.

Dobrý den, do diskuze jsem jukla a hru jsem dokonce začala hrát znova od začátku. Pořád jich mám jen 9. ten poslední ke mně pořád nechce. Už mám tyto barvy bílý, zelený, hnědý, černý, růžový, červený, žlutý, šedivý a modrý. Jsem v koncích. Prosím o radu, jak dál… Děkuji

oranžový? Ten by měl být nejjednodušší… myslím že někde v kredenci. Ale už si to moc nepamatuju, dělal jsem tu hru už dáááávno. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

oranžový? Ten by měl být nejjednodušší… myslím že někde v kredenci. Ale už si to moc nepamatuju, dělal jsem tu hru už dáááávno. :-)

Už ho mám. Děkuji moc. Hra byla moc super. Ještě jednou děkuji

Tak teď vzhůru na The Legend of the Apache Gold :-)

Už mám staženo :-)

proč nejdou stáhnout hry? těšila jsem se že si je po dlohé době zase zahraji …

Omlouváme se, linky ke stažení obnovíme. Zatím si naše hry můžete stáhnout např. ze slunecnice.cz nebo sosej.cz apod.

Dobrý den, slovníček mi ve hře s English Me asi fungovat nebude že? Dá se to nějak vyřešit?

Dobrý den,

hra je již bohužel starší a s English Me jsme ji již neslaďovali. Měli jsme s těmito hrami své plány, ale zatím jsme se nedostali k jejich realizaci…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Dobrý den,

hra je již bohužel starší a s English Me jsme ji již neslaďovali. Měli jsme s těmito hrami své plány, ale zatím jsme se nedostali k jejich realizaci…

To je škoda jinak hra je super jen ten slovníček mi tam trochu chybí :-)

Dobrý den, po letech jsem se znovu pokusila zahrát si Indiány a přiznám se, že bez pomoci ostatních, kteří se zde ochotně podělili o své poznatky, bych skončila u třetího Indiána (jsem vskutku bídný hráč) :-D Teď jich mám devět, jsem na 93% a nemůžu se dostat do dvou šedivých místností, z nichž jedna se zdá být pod půdou a druhá někde pod chodbou v patře mezi růžovou a modrou ložnicí :-( Vůbec nic už mě nenapadá – pomůžete někdo? Díky. Jinak hra je skvělá :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zipka vložený před 8 lety

Dobrý den, po letech jsem se znovu pokusila zahrát si Indiány a přiznám se, že bez pomoci ostatních, kteří se zde ochotně podělili o své poznatky, bych skončila u třetího Indiána (jsem vskutku bídný hráč) :-D Teď jich mám devět, jsem na 93% a nemůžu se dostat do dvou šedivých místností, z nichž jedna se zdá být pod půdou a druhá někde pod chodbou v patře mezi růžovou a modrou ložnicí :-( Vůbec nic už mě nenapadá – pomůžete někdo? Díky. Jinak hra je skvělá :-)

Ty šedivé místnosti vlastně nejsou místnosti, byl to asi nešťastný pokus nastínit, jak na sebe navazují místnosti, když jsou nakresleny někde vedle, bokem.

Je tu jinak diskusní fórum jen o Indiánech, i tam by mohlo být dohledatelné, kde který je.

Zde: http://www.helpforenglish.cz/…ttle-indians

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.