Help for English

Who's Shakira?

Komentáře k článku: Who's Shakira?

 

výborný článok, výborné cvičenie.

Wau super…
mňa skúšať z fotbalových hráčov :D… fuuuu, Beckhama som dala :D
inak u Pavarotiho som bola zbytočne horlivá, dala som an Italian opera singer – was wrong :D
An interesting article

Luciano Pavarotti už nežije, takže správná odpověď je He was an Italian singer (pro větší hnidopichy tenor).

Mně se líbí zejména poslední bublinkový překlad. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 11 lety

Mně se líbí zejména poslední bublinkový překlad. :-)

To jsem se taky zasmal:-D

Řekl bych, že Diegi Maradona už velmi dávno není a footbool player but an Argentine coach.

oprava překlepů – Diego a football player

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mr.Hill vložený před 11 lety

oprava překlepů – Diego a football player

No, do míče určitě ještě tu a tam kopne. :-) Ale jistě, je coach. Doplnil jsem mezi správné odpovědi. Zatím jste ale jediný, kdo to tam napsal. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 11 lety

Wau super…
mňa skúšať z fotbalových hráčov :D… fuuuu, Beckhama som dala :D
inak u Pavarotiho som bola zbytočne horlivá, dala som an Italian opera singer – was wrong :D
An interesting article

opera singer jsem přidal mezi správné varianty

může být u posledního překladu taky- He's a Canadian singer ? :-D trochu mně ta odpověď zmátla :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wheeell vložený před 11 lety

může být u posledního překladu taky- He's a Canadian singer ? :-D trochu mně ta odpověď zmátla :-D

Jistě, to byl jen vtip.

:-) senzační, naštěstí jsem si to vyplnila nepřihlášená jinak bych se musela červenat – národnosti mi moc nešly. Ten bublinkový překlad je skvělý, díky! Kromě jiného, nevím proč jsem u Beckhama napsala, že je herec… přece vím, že je fotbalista.

Bieber :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Jistě, to byl jen vtip.

Možná bych se ani nebál záměny “he” za “she”

dik

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.