Help for English

Religion

Komentáře k článku: Religion

 

Vadilo by Vám, kdybych přidal někdy do nějakého tematu slovíčka, které již znám? Sem by přidal např. gospel, merciful, mercy, navel, sermon, pew, pulpit, divine service, damnation…?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maple_boy vložený před 16 lety

Vadilo by Vám, kdybych přidal někdy do nějakého tematu slovíčka, které již znám? Sem by přidal např. gospel, merciful, mercy, navel, sermon, pew, pulpit, divine service, damnation…?

Re:

Je jasné, že ty okruhy nemůžou být dokonalé. Ale klidně můžete nějaké vytvořit, např. Religion 2 atd a poslat mi je. Já je přidám a případně doplním do slovníku ta slovíčka, co zatím chybějí.

Děkuji za tento přehled slovíček s tématikou “Religions”. Mě osobně překvapilo, že slovíčko “prayer” znamená modlitba. Myslel jsem, že je to označení pro člověka, který se modlí. And can I have a question? Je slovíčko “buddhist” také označením pro buddhistu? Protože to je můj případ.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 11 lety

Děkuji za tento přehled slovíček s tématikou “Religions”. Mě osobně překvapilo, že slovíčko “prayer” znamená modlitba. Myslel jsem, že je to označení pro člověka, který se modlí. And can I have a question? Je slovíčko “buddhist” také označením pro buddhistu? Protože to je můj případ.

Dvakrát klikněte na to slovo buddhist.

Dobrý den, chtěla bych se dozvědět jak se mezi sebou zdraví křesťané (římskokatolíci). Co odpovídá českému “chvála Kristu”. A jestli je vhodné v dnešní době používat výraz “convent” pro ženský klášter u nás v Čechách. Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.