Help for English

Oxford Collocations Dictionary

Komentáře k článku: Oxford Collocations Dictionary

 

Dobrý to slovník kolokací

Mám teda zřejmě jeho starší verzi, která má ovšem stejnou ikonu jako Advanced learner?s dic­tionary, takže si je při překlikávání často pletu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 14 lety

Dobrý to slovník kolokací

Mám teda zřejmě jeho starší verzi, která má ovšem stejnou ikonu jako Advanced learner?s dic­tionary, takže si je při překlikávání často pletu.

Re: Dobrý to slovník kolokací

Toto je kompletně přepracované vydání z roku 2009. Do jaké míry se liší od toho starého nemám možnost posoudit.

cvičení

Přítomnost těch interaktivních cvičení na cdčku mě přesvědčila, že si ho určitě pořídím taky. Já tak rád klikám testy… :-).

Na konci března vyjde slovník kolokací od nakladatelství Macmillan. Nevím tedy, zda se vyplatí počkat :)

dneska jsem to nainstaloval a je to super…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Na konci března vyjde slovník kolokací od nakladatelství Macmillan. Nevím tedy, zda se vyplatí počkat :)

Re:

Počkat s rozhodnutím se asi vyplatí, ale podle mé zkušenosti s jejich „English Dictionary for Advanced Learners“ patří Macmillan právě k těm, kteří po instalaci obsahu CD cca 1× měsíčně otravují :-( s vložením originálního CD, aby se jejich slovník rozběhl (jak jsem zmínil v komentáři u Romanovy recenze).
Kupodivu to však zatím neotravovalo, když ten slovník pouštím v (ne)emulátoru WINE na linuxu :-).

Re: Re:

Tak to by mi ani tolik nevadilo. No počkám a uvidím, který se mi bude líbit víc.

Celý týden nemyslím na nic jiného než na tenhle slovník! :D a to je ještě teďka od Oxfordu 20% sleva za jedničku z angličtiny, tak snad zítra bude můj :)

tak mě napadá, budou i letos englishbooks days? :)

rozdíl

McKay, Random: objevili jste nějaký rozdíl s tím slovníkem kolokací od Macmillan? Předem díky za odpověď

Re: rozdíl

Ten zde recenzovaný oxfordský je mnohem bohatší. A navíc má to CD!

Re: Re: rozdíl

To CD je opravdu bomba… nedovedu si moc představit listovat při psaní esejí ještě listovat v dalším slovníku. Na počítači je to nainstalované a kdykoliv se jen klikne a je to. K nezaplacení.

Kdy má přesně vyjít Mac., nevíte?

Na internetu je sice online, ale jsem rád, že mám knižní podobu doma – určitě se vyplatí. Ještě dokoupím k Thesauru výkladový slovník, ať mám celou rodinku. :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.