Help for English

Ten Little Indians

 

Chtěla bych se zeptat, jak vyčistit koš. Mám 82 %, 8 indiánů a znám tajnou chodbu, kde je tma. Vím, že v koši je svíčka, ale koš nejde vysypat, vyškábat nožem, nechce jej ani rozbít …ani odtáhnout ke kašně umýt. Nebo mi chybí nějaká nádoba na vodu? Děkuji.

myslím, že jde něco jako LOOK INTO THE BIN. EMPTY THE BIN apod. Určitě to reaguje na více příkazů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

myslím, že jde něco jako LOOK INTO THE BIN. EMPTY THE BIN apod. Určitě to reaguje na více příkazů.

Super, funguje LOOK. To mě nenapadlo, protože při EXAMINE zjistil pouze smrad … a při EMPTY, že odpady nejdou kvůli stáří a plísni vysypat … , ručně to taky čistit nechtěl :-)

Jak se dostanu ze stromu na střechu?

přeskočit. JUMP ON THE ROOF

Dobrý den, jen se chci zeptat kde najdu tu místnost s tajným zrcadlem ? Prosím poradíte mi někdo ? Předem moc děkuji :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klara809 vložený před 11 lety

Dobrý den, jen se chci zeptat kde najdu tu místnost s tajným zrcadlem ? Prosím poradíte mi někdo ? Předem moc děkuji :-)

Je to jedna z koupelen. Zrcadlo je v obou, ale ‘kouzelné’ je jen jedno, myslím.

chtel bych se zeptat co mam zadat do toho trezoru

heslo, číselná kombinace… při prohledávání domu zjistíte, jaká to je kombinace.

Prosím o radu. Začala jsem hrát teprve nyní a už na 45% si nevím rady. Zjistila jsem, že v polštáři je modrý indián, ale zdá se, že se mi nepřipojil k těm co mám již v batohu a znovu ten polštář nejde rozříznout. Také hledám sirky. V komíně už jsem byla a stejně tak jsem již objevila chodbu za zrcadlem (to bylo asi to nejjednodušší). Jinak se mi ta hra líbí. Děkuji.

s modrým indiánem již nemám problém. už jsem ho znovu našla a sebrala, ale stejně nevím jak dál. děkuji za radu

sirky – nejsou v kůlně na zahradě? Už si moc nepamatuji.

To nevím, do kůlny se nemohu dostat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Temnaorchidei vložený před 10 lety

To nevím, do kůlny se nemohu dostat.

Je k ní potřeba klíček, ten je myslím pod kobercem.

Mohu se zeptat ještě na tajnou chodbu za zrcadlem? Mám zapálenou svíčku, ale dolů jít stále nechce. Svíčka prý nevydává dost světla a tak se bojí. Nechybí mi ještě něco? Není ve hře třeba lampa, kterou jsem přehlédla?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.