Help for English

Word formation: William Shakespeare

Komentáře k článku: Word formation: William Shakespeare

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barbora Benešová vložený před 14 lety

vždy když napíši provní slovo tak se mi dá samo vyhodnotit a tudíž nevím co stím…poradíte mi prosím?? :-D

Re:

tak nemačkejte ENTER, jen slova vepište a pak klikněte na VYHODNOTIT.

Co znamena selling point, prosim? Nejak k tomu neumim najit cesky vyraz. :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sr vložený před 14 lety

Co znamena selling point, prosim? Nejak k tomu neumim najit cesky vyraz. :oops:

Re:

Prostě se to pod tím prodávalo… jako když na nějakou knihu dnes napíšete BY THE AUTHOR OF JURASSIC PARK nebo FROM THE DIRECTOR OF GLADIATOR.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Prostě se to pod tím prodávalo… jako když na nějakou knihu dnes napíšete BY THE AUTHOR OF JURASSIC PARK nebo FROM THE DIRECTOR OF GLADIATOR.

Re: Re:

Dekuju za vysvetleni.

Prosím o radu, kde se nachází zde na webu lekce, vysvětlující formování slova <ElizabethAN>, jenž je v tomto textu. Přijde mi to bez slovníku nemožné “trefit”. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Benedict vložený před 10 lety

Prosím o radu, kde se nachází zde na webu lekce, vysvětlující formování slova <ElizabethAN>, jenž je v tomto textu. Přijde mi to bez slovníku nemožné “trefit”. Děkuji.

Ono hodně slov se musíte prostě naučit. Pravidla jsou spíše popisná (deskriptivní) – popisují, co která koncovka znamená, ale už ne, kterou koncovku kdy můžeme použít. Stačí např. LESS a FUL – některá slova mají jen LESS (např. WORTHLESS), některá jen FUL (např. SKILFUL) a některá mají obojí. Kdy, jaké? To nepoznáte. To se musíte naučit.

Elizabethan. Parisian, Shakespearean, Victorian, Georgian…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.