Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Dobrý den, škoda, že už Word Manager není v nabídce. Za 600 Kč bych si jej pořídila, ale English me na rok za 800 Kč je podle mě moc. Neuvažovali jste o tom, že byste nabízeli i starší program?

Děkuji M.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Majolenka1 vložený před 10 lety

Dobrý den, škoda, že už Word Manager není v nabídce. Za 600 Kč bych si jej pořídila, ale English me na rok za 800 Kč je podle mě moc. Neuvažovali jste o tom, že byste nabízeli i starší program?

Děkuji M.

Děkujeme za dotaz. Další podpora Word Manageru již pro nás nebyla výhodná. Ono nejde jen o to nabízet program, ale také starat se o něj, aktualizovat ho, aby odpovídal novým technologiím apod.

English Me navíc v sobě spojuje jak funkce Word Manageru, tak Smart Testů, k nim přidává (a bude přidávat) neustále nové věci. Věříme, že svými kvalitami rozhodně převyšuje Word Manager.

Chápeme, že vyšší částka na rok je nepříjemná, z tohoto důvodu máme i možnosti čtvrtletního předplatného. Také se podívejte na možnosti hromadného předplatného např. pro rodinu, třídu, školu apod.

Na prodloužení předplatného po jeho uplynutí navíc nabízíme slevu ve výši 30 procent předchozí objednávky.

V případě dotazů se nás neváhejte zeptat.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mám nahrát zvuk k novým slovíčkům. Někde jste to tu už popisovali, dostanu se přesně na místo, kam jste naváděli, ale poté si ze seznamu nemůžu vybrat dané slovíčko, protože tam není. Zkoušel jsem uložit jako např. dog.wav, dog.WAV nebo jen dog, ale slovíčko se mi nezobrazí. Děkuji za radu.

Ještě mě zajímá, podle čeho se v revizi ukazují slovíčka? Často mi přijde, že se opakují ta samá dokola. Lze někde nastavit jejich změnu? Děkuji.

Dobrý den.Kamarádka ve třídě by si ráda koupila Word Manager.Je to ještě nějak možné?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wilibald vložený před 10 lety

Dobrý den.Kamarádka ve třídě by si ráda koupila Word Manager.Je to ještě nějak možné?

Dobrý den,

Word Manager již bohužel v prodeji není. Je možné, že ho ještě seženete v krabičkové verzi na englishbooks.cz. Teď jsem se díval, ještě ho mají v nabídce skladem.

My se nyní věnujeme už jen naší výukové aplikaci English Me, která je nástupcem jak Word Manageru tak našeho druhého programu Smart Tests.

Asi by nebylo od věci odstranit nefunkční odkazy na (a obecně zmínky o) Word Manager a Language Lab.

Opraveno, děkujeme za upozornění.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.