Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Druhý! Ide sa kupovať. Konečne!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od davo vložený před 14 lety

Druhý! Ide sa kupovať. Konečne!

Re:

Oveľa krajšie prostredie oproti starej verzii.
Dajú sa tam vkladať aj slová čo nie sú v slovníku a robiť si z toho vlastné lekcie? (nenašiel som edit pokiaš nejaký je)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od davo vložený před 14 lety

Re:

Oveľa krajšie prostredie oproti starej verzii.
Dajú sa tam vkladať aj slová čo nie sú v slovníku a robiť si z toho vlastné lekcie? (nenašiel som edit pokiaš nejaký je)

Re: Re:

Ano, samozřejmě je možné i vkládat svoje vlastní slovíčka, která ve slovníku ještě nejsou.

slovíčka

pěkná grafika, líbí se mi možnost editovat, přehledné …gratuluji :-)

ešte niečo

Tá single verzia to je, že keď si to nainštalujem doma na jedno PC a kúpim si nový tak tam už mi nepôjde? Ako OEM licencia?

Veliká paráda! Marku, obsahuje program podporu dalších znakových sad? Jinými slovy, bude mi fungovat i pro další jazyky? Skvělá by byla podpora mobilních zařízení, ale je mi jasné, že to není žádná sranda (to by se asi muselo komplet přeprogramovat).

Skvělý program – doporučuji

Měl jsem tu příležitost podílet se na beta testu tohoto programu a rád bych se s vámi podělil o své dojmy.

Ačkoliv jsem si starou, původní verzi předtím nemohl vynachválit, po vyzkoušení této nové musím konstatovat, že té staré nesahá ani kotníky.

Program obsahuje velkou spoustu vychytávek a nastavení, které jsou více než užitečné. Práce s Word Manager je taková mnohem živější, lepší, preciznější.

Ve starém LL se například člověk akorát mohl nechat zkoušet z pevně daných lekcí. Ve WM si krom toho můžete nechat vygenerovat třeba jenom slovíčka určitého slovního druhu, nebo obtížnosti, můžete se třeba nechat vyzkoušet z těch u kterých jste v poslední době nejvíc chybovali, nebo si nějaká co třeba umíte vyfiltrovat v lekci stávající.

A ty statistiky nejsou jenom o grafech. Každé slovíčko má své statistiky a můžete si k němu třeba psát i poznámky, nastavit různé parametry atd.

Úžasných novinek je opravdu mnoho, mohl by tu o tom psát celé hodiny.

Od té doby co jsem tuto verzi zkusil bych si starou už nepustil.

Učení a celková organizace toho učení je s tímto programem mnohem efektivnější, pohodlnější, zábavnější, rychlejší. Můžu jenom doporučit. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od davo vložený před 14 lety

ešte niečo

Tá single verzia to je, že keď si to nainštalujem doma na jedno PC a kúpim si nový tak tam už mi nepôjde? Ako OEM licencia?

Re: ešte niečo

Půjde. K používání ale opravňuje jen jednoho uživatele na jednom počítači. V případě potřeby je možná přeinstalace na jiný počítač.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

Veliká paráda! Marku, obsahuje program podporu dalších znakových sad? Jinými slovy, bude mi fungovat i pro další jazyky? Skvělá by byla podpora mobilních zařízení, ale je mi jasné, že to není žádná sranda (to by se asi muselo komplet přeprogramovat).

Re:

Počítáme s tím do budoucna, jak s dalšími jazyky (tedy i znakovými sadami – zatím to není odzkoušené), i s podporou mobilních telefonů.

Sdílení slovíček

Zajímalo by mě jestli je možné sdílet lekce, které vytvořím s více uživateli.
Týká se to především slovní zásoby ze zjedušených knih.
Díky za odpověď. :-)

Jsem si jistý, že na trhu není lepší software na zkoušení slovíček než Word Manager.

Word Manager, ve zcela novém kabátku (a že mu to sluší), je ideálním řešením k učení, opakování slovní zásoby.

Stejně jako Pilda jsem rád, že jsem mohl otestovat tento výjimečný program. Věřím, že to neustálé hodinové vysedávání u počítače nebylo nazmar :)

Místo investování do drahých programů, které slibují zvládnutí angličtiny za několik měsíců či dnů, doporučuji všem si pořídit Word Manager, který vám ušetří čas a peníze.

Díky

Právě jsem vyzkoušela demo a objednala plnou verzi :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

Veliká paráda! Marku, obsahuje program podporu dalších znakových sad? Jinými slovy, bude mi fungovat i pro další jazyky? Skvělá by byla podpora mobilních zařízení, ale je mi jasné, že to není žádná sranda (to by se asi muselo komplet přeprogramovat).

Re:

Program jsem často používal na opakování slovíček z němčiny a neměl jsem sebemenší problém. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Počítáme s tím do budoucna, jak s dalšími jazyky (tedy i znakovými sadami – zatím to není odzkoušené), i s podporou mobilních telefonů.

Re: Re:

Tak to je hodně fajn. Já se na PC k tomuhle skoro nedostanu, většinou ten čas využívám třeba k psaní DEC pro H4E. Asi před půl rokem jsem si pořídil mobil s Windows Mobile a ještě se mi nepodařilo sehnat slovíčkový SW, se kterým bych byl spokojený. Na Palm OS jsem míval SuperMemo, ale jeho verze pro WM je slabá. Jinde třeba chybí možnost nastavení fontů a špatně se s tím pracuje. Jinde je problém s vkládáním databáze. Atd. U dotykových telefonů je navíc problém s podporou různých formátů displeje (já mám například WVGA, ale je řada jiných).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od matousekmajkl vložený před 14 lety

Sdílení slovíček

Zajímalo by mě jestli je možné sdílet lekce, které vytvořím s více uživateli.
Týká se to především slovní zásoby ze zjedušených knih.
Díky za odpověď. :-)

Re: Sdílení slovíček

Program Word Manager obsahuje funkci Import a Export.

Pomocí Exportu můžete uložit vytvořenou lekci na disk jako soubor, který můžete například poslat mailem, nahrát na flash disk apod.

Na cílovém počítači stačí lekci importovat. Můžete použít například dvojklik na soubor.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.