Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Hurá!

Už jdu taky objednávat!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 14 lety

Re: Sdílení slovíček

Program Word Manager obsahuje funkci Import a Export.

Pomocí Exportu můžete uložit vytvořenou lekci na disk jako soubor, který můžete například poslat mailem, nahrát na flash disk apod.

Na cílovém počítači stačí lekci importovat. Můžete použít například dvojklik na soubor.

Re: Re: Sdílení slovíček

Super, a bude zalaženo nějaké fórum pro sdílení vlastních leckí, či nějaká jiná centralizace?

slávs

také jsem testovala a slibuju všem, že se pěkně při zkoušení pobavíte. Když vás přestane bavit klasické zkoušení, přepnete si druh zkoušení přímo v průběhu a pokračujete třeba i hraním šibenice nebo křížovkou, nebo podle obrázků atd. Stále slovíčka ze stejné lekce. Na to jsem teda zírala, co to umí. Je to zábavné a já se klepu nedočkavostí, až si zařadím nová slovíčka, která jsem už nedávala do LL, ale čekají na nový program.
A naprosto souhlasím s McKayem, kdo bude mít Word manager a případně k tomu Smart tests, nepotřebuje už žádný jiný program, ve spojení s HFE, kde se mohou konzultovat otázky je to nejlepší způsob učení angličtiny. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od matousekmajkl vložený před 14 lety

Re: Re: Sdílení slovíček

Super, a bude zalaženo nějaké fórum pro sdílení vlastních leckí, či nějaká jiná centralizace?

Re: Re: Re: Sdílení slovíček

Určitě to bude stát za zvážení.

Možnost zkoušení bez psaní?

Nainstaloval jsem demo a mám prosbu, ovšem nevím, zda reálnou. Bylo by možné přidat funkci, kdy se student po zobrazení karty odpovědi sám ohodnotí a podle toho bude karta slovíčka zařazena do dalšího procesu učení? Prakticky by to mohlo fungovat podobně, jako když student udělá chybu v přepisu, jen by se nemuselo psát. Přiznám se, že je to funkce, která mi chyběla už v LL. Ale jinak to vypadá moc dobře!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

Možnost zkoušení bez psaní?

Nainstaloval jsem demo a mám prosbu, ovšem nevím, zda reálnou. Bylo by možné přidat funkci, kdy se student po zobrazení karty odpovědi sám ohodnotí a podle toho bude karta slovíčka zařazena do dalšího procesu učení? Prakticky by to mohlo fungovat podobně, jako když student udělá chybu v přepisu, jen by se nemuselo psát. Přiznám se, že je to funkce, která mi chyběla už v LL. Ale jinak to vypadá moc dobře!

Re: Možnost zkoušení bez psaní?

Ta možnost je přeci už ve starém LL. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

Možnost zkoušení bez psaní?

Nainstaloval jsem demo a mám prosbu, ovšem nevím, zda reálnou. Bylo by možné přidat funkci, kdy se student po zobrazení karty odpovědi sám ohodnotí a podle toho bude karta slovíčka zařazena do dalšího procesu učení? Prakticky by to mohlo fungovat podobně, jako když student udělá chybu v přepisu, jen by se nemuselo psát. Přiznám se, že je to funkce, která mi chyběla už v LL. Ale jinak to vypadá moc dobře!

Re: Možnost zkoušení bez psaní?

Přesně tak, tato funkce je jednou ze základních možností nastavení stylů zkoušení. V LL bylo v nastavení zaškrtnutí/od­škrtnutí „psát odpovědi na klávesnici“ a stejně to funguje i v novém WM.

Objednáno.I can't wait 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Možnost zkoušení bez psaní?

Přesně tak, tato funkce je jednou ze základních možností nastavení stylů zkoušení. V LL bylo v nastavení zaškrtnutí/od­škrtnutí „psát odpovědi na klávesnici“ a stejně to funguje i v novém WM.

Re: Re: Možnost zkoušení bez psaní?

jsem tele, že mi taková důležitá věc unikla :-/ díky za informaci, pohraju si s tím

Slovník

Píšete, že slovník si stahuje nová a upravená hesla přímo z těchto stránek. Já ovšem mám LL a tudíž budu mít i WM, na notebooku, který nemá připojení na internet. Bude možné stahování aktualizací i ve formě samostatných DataPacků jako to bylo v LL?

ještě jsem si všiml, že DEMO při zkoušení Easy Irregular verbs, pokud se vybere typ zkoušení Nepravidelná slovesa (tedy všechny tři tvary), automaticky nepřehrává výslovnost. Je to tak i v plné verzi? Nebo to jde upravit v nastavení, které nemá DEMO přístupné?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Smoker vložený před 14 lety

ještě jsem si všiml, že DEMO při zkoušení Easy Irregular verbs, pokud se vybere typ zkoušení Nepravidelná slovesa (tedy všechny tři tvary), automaticky nepřehrává výslovnost. Je to tak i v plné verzi? Nebo to jde upravit v nastavení, které nemá DEMO přístupné?

Re: …

Děkujeme za upozornění, jedná se o nedostatek, kterou právě řešíme. Oprava bude zahrnuta v příštím opravném balíčku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Smoker vložený před 14 lety

Slovník

Píšete, že slovník si stahuje nová a upravená hesla přímo z těchto stránek. Já ovšem mám LL a tudíž budu mít i WM, na notebooku, který nemá připojení na internet. Bude možné stahování aktualizací i ve formě samostatných DataPacků jako to bylo v LL?

Re: Slovník

To jsme zatím neřešili. Nedostanete se ani tak jednou měsíčně k tomu, abyste do notebooku zapojili kabel a aktualizovali?

Patche s novými funkcemi, opravami apod. ale samozřejmě budou ke stažení a uložení, takže je budete moci nainstalovat i na počítač bez internetu.

mmmm, vypadá to skvěle! :-)

tak demo vyzkoušeno a jsem nadšena :-) nezbývá nic jiného než objednat :-D oproti LL je to opravdu velký pokrok a autorům patří velký dík a obdiv.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.