Help for English

Grammar Theme Park: How I Met Your Mother (1)

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: How I Met Your Mother (1)

 

is in love with…

Bylo pro mne poučné zjistit, že „to be in love with…“ neznamená oboustranný vztah.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dupinožka vložený před 15 lety

is in love with…

Bylo pro mne poučné zjistit, že „to be in love with…“ neznamená oboustranný vztah.

Re: is in love with…

noo v podstate aj slovansky preklad je na tom rovnako.
I'm in love with you. X is in love with Y. Ja som zamilovany do teba. Nie je to nikdy obojstranne ;-)

fakt skvělá angličtina

Snažím se naučit anglicky už čtyři roky :-( , zatím nic moc úspěchy, trochu se domluvím, ale víc mluvím než rozumím, což mě hrozně štve :-( , znovu chodím na kurz, ale mám z toho vždy úzkostné stavy :-( , bohužel. K angličtině na Vašich stránkách znovu usedám s chutí a radostí a věřím, že pomalu by se mohla moje jazyková vybavenost zvednout i bez stresu a trémy :-) :-) :-) díky, díky moc.

Test

To je fakt ostuda mít jen dvě správné odpovědi…Ale jinak test se mi líbil…

70%

dneska můj nejlépe zvládnutý test- 90% :-D jen škoda, že to není nějaký upper-intermediate nebo advanced, který bych měla zvládat také s přehledem :-(

ta 4-ka ma dostala

6O %

Mám radost, tentokrát 90%.

Paprička

Zkazila jsem si to poslední otázkou :D jinak super test:)

Mohl bych se prosím Vás zeptat, proč v otázce č.4 není AN 27-year-old ??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pmeloun vložený před 10 lety

Mohl bych se prosím Vás zeptat, proč v otázce č.4 není AN 27-year-old ??

protože TWENTY SEVEN začíná souhláskou T.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

protože TWENTY SEVEN začíná souhláskou T.

Děkuji za objasnění, byl jsem na tom, že se to má vztahovat k tomu pod.jm. actor. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pmeloun vložený před 10 lety

Děkuji za objasnění, byl jsem na tom, že se to má vztahovat k tomu pod.jm. actor. Díky

Rozdíl mezi A a AN je ryze výslovnostního rázu, ne gramatického. Tedy následuje samohláska, vyslovíme AN, následuje souhláska, vyslovíme A.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.