Help for English

Jak na to: Spelling, čili hláskování

Komentáře k článku: Jak na to: Spelling, čili hláskování

 

Re: verze pro Mac?

Bohužel ne. Mělo by to ale jít v nějakém emulátoru.

hláskování

Zdravím,

V pátek mi dorazily oba prográmky (Word manag. i Smart test).
V prvé řadě chci oba pochválit, prostě paráda, nikdy jsem u učení angličtiny nestrávila tolik času :-)

Jen se chci zeptat, funkce pro hláskování ve Word Manageru už není? Ona byla jen v Language Lab? Tudiž si mám stáhnout prográmek na spelování z odkazu? Ještě programy moc neprozkoumala, ale hláskování tady nevidím :-)

perfektní, konečně jsem se donutil naučit hláskování, dostal jsem se do 8 úrovně, potom už jsem na to neměl nervy, pořád mi dělalo problém D a T, ale jinak je to velice účinný program na naučení hlaskování, děkuji (thu)

Bohužel mi tento Spellovací program nejde stáhnout Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Dá se s tím něco udělat? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od malapasta vložený před 10 lety

Bohužel mi tento Spellovací program nejde stáhnout Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Dá se s tím něco udělat? Díky

našla jsem ten prográmek jinde takže už spelluju

Prosím, kde jste ho našla?

měl by být ke stažení na běžných stahovacích serverech jako slunečnice, stahuj.cz, sosej.cz, download.com apod. Pokusíme se ho v co nejkratší době vrátit i k nám na stránky. Omlouváme se.

Dobrý večer, narazila jsem na Váš web, s vervou jsem se pustila jakožto totální začátečník do učení a ejhle, chtěla jsem si stáhnout zdarma program na procvičování a napsalo mi to tohle: Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Prosím, bude to ještě někdy k dispozici? Mnohokrát děkuji i za tu možnost se tu něco naučit a že je to pro mně dosti obtížné v mém věku, sice mi ještě není ---sát, ale už mnoho roků do nich nechybí. Je skvělé, že takovéto stránky existují,jen nevím, zda ještě je zde vše funkční, protože, když se dívám do diskuzí, vidím tady velmi staré příspěvky, 6 let apod. Mějte se krásně a děkuji. Zbavitelová J.Zbavitelova@seznam.cz

Díky, už jsem si prográmek stáhla. Moc děkuji za tyto stránky… Krásný večer.

Dobrý den, předplatila jsem si English Me! – ten programek na hláskování tam asi není?

Ahoj chtěla bych si stáhnout program na procvičování, ale píše error. Díky za radu co dělat Dadla

Zkuste prosím stáhnout ze slunecnice.cz

Dobrý den,

prosím Vás program Spell-It-Out-Loud nelze stáhnout, respektive odkaz není funkční. Můžete ho prosím aktualizovat

Děkuji

Martin

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marw4 vložený před 9 lety

Dobrý den,

prosím Vás program Spell-It-Out-Loud nelze stáhnout, respektive odkaz není funkční. Můžete ho prosím aktualizovat

Děkuji

Martin

Zkuste prosím stáhnout ze slunecnice.cz

Dobrý den,

podle mého názoru by určitě nebylo od věci v článku připsat odlišnou výslovnost písmena “R” v britské angličtině. Právě jsem jel cvičební test a vůbec jsem při spellingu nevěděl, co to pouze vyslovené “á” znamená. A mnoho dalších studentů to podle mě může zmást, když se naučí pouze americkou výslovnost.

Martin

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.