Help for English

Anglická nepravidelná slovesa

Komentáře k článku: Anglická nepravidelná slovesa

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tepattepat vložený před 13 lety

více nepravidelných sloves

Dobry den ,Kde bych mohl sehnat ostatní nepravidelne slovesa ,je jich pry kolem 700. Je dobry je znat ,kdyz se cte svata bible v anglictine. Děkuju Rosta

Re: více nepravidelných sloves

Klikněte nahoře na nadpisem u „gramatika / slovesa / nepravidelná slovesa“ na NEPRAVIDELNÁ SLOVESA a ukážou se vám všechny články z této sekce.

Pak na druhé straně výpisu článků najdete IRREGULAR VERBS: finální přehled

Jinak je tu k těmto slovesům dlouhý seriál. Na výpisu článků z této sekce najdete na třetí straně dole článek Irregular Verbs: Introduction a pak už postupujte podlě něho, nakonec najdete mnoho testů na procvičení.

taught vs. thought

Já se snad nikdy nenaučím tu správnou výslovnost. Slyším ten rozdíl, ale prostě to neřeknu :oops:

zvuk

Dobrý den, mám problém, nejde mi zvuk. Nevíte, kde může být problém? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od radkama vložený před 13 lety

zvuk

Dobrý den, mám problém, nejde mi zvuk. Nevíte, kde může být problém? Děkuji

Re: zvuk

Problém se usilovně snažíme vyřešit, omlouváme se.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: zvuk

Problém se usilovně snažíme vyřešit, omlouváme se.

Re: Re: zvuk

…tak problém není u mne? Dceři zvuk na počítači šel, tak jsem si myslela, že dělám něco špatně. Přeju ať se dílo podaří.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od radkama vložený před 13 lety

Re: Re: zvuk

…tak problém není u mne? Dceři zvuk na počítači šel, tak jsem si myslela, že dělám něco špatně. Přeju ať se dílo podaří.

Re: Re: Re: zvuk

Na některých počítačích to jde, na některých to fungovat záhadně přestalo. Pátráme po příčině a možném řešení.

je to good :)

Re:

Nemá, to co píšete je minulé příčestí vazby BE ABLE TO, nikolvi slovesa CAN.

Ahoj,supr stránky,jak vlezu na internet jdu sem,fakt bomba :shock: ,žádám o radu,rozdíl mezi větami She drove to work a She went to work,proč ta a proč ta dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od komihattrick vložený před 12 lety

Ahoj,supr stránky,jak vlezu na internet jdu sem,fakt bomba :shock: ,žádám o radu,rozdíl mezi větami She drove to work a She went to work,proč ta a proč ta dík

Re:

drove = řídila (jela asi vlastním autem, které řídila)
went = jela (jakkoli) nebo taky šla

Re:

Líp bych to nenapsal. :-)

Dobrý článek

Víte je mi teprve 14,a zítra jedu na olimpiádu z anglického jazyka a tohle byla skvěka pomůcka k oživení tvorby minulého času u nepravidelných anglických sloves. :-)

Nevíte o nějaké mp3, kterou bych si mohla stáhnout a slovesa poslouchat? Děkuji! :-) (thu)

Skvělý web, ten poslech u slovíček je luxus. :-) Jediné slovíčko mi chybělo: win-won-won.

dobrý den, nemohl by jste tato nepravidelná slovesa zpracovat tak, aby po vytisknutí šla přečíst? Já nemám možnost si je přehrávat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.