Help for English

editace příspěvků (komentářů)

 

dobrý den Marku, jen dotaz…když už jednou vložím příspěvek nebo komentář, mohu ho pak po odeslání ještě dodatečně smazat???třeba další den?
Já to nezkoušela a nemám s tím problém, bo co je psáno je dáno :-)
Ale všimla jsem si, že jsem měla ke svému příspěvku komentář od jiného „přispěvatele“ a dnes tam byly úúúplně jiné dva komentáře a ten původní byl pryč…jak je to?
Je to jen zvědavost :shock:

Dobrý den,
doufám, že nevadí, když zkusím odpovědět já…

Běžný uživatel nemá možnost mazat své komentáře ani je editovat – tuto funkci v současnosti neplánujeme.

Ovšem Marek má možnost komentáře, které nesplňují pravidla slušného chování, takové komentář můžem odstranit do neslušných. Bližší informace o této funkci naleznet na:

http://www.helpforenglish.cz/…clankum.html

Já tady na tomto „Diskusní Fórum“ můžu mé příspěvky editovat. Já ale znám Angličtinu dosti dobře, a tak se tu snažím pomáhat. Tak bych se moc nedivil kdyby mi Marek za odměnu nějaké takovéto speciální privilegiumy & výhodičky (perks) dal.
:-)

Ná fóru je to něco jiného než v komentářích pod články. Zde na fóru své příspěvky může editovat každý.

KING: Komentář u jakého článku máte přesně na mysli? Podívám se na to.

PETŘE: To URL které jsi nám tu dal v Americe & Kanadě nefunguje. :?

Diky Rudo za tvuj prvni prispevek, uz dlouho jsem se tak nezasmal. To si pis, ze ti Marek nejake vyhodicky (perks) brzy prideli. Vzdyt mate spolu tak nadstandartni vztahy. Napr. k vanocum ti venuje BANnan apod… :-D

Laughter need not be cut out of anything, since it improves everything. ~ James Thurber

Aha, rozumím…komentáře ke článkům nelze editovat (jen správce), komentáře v diskuzích lze…všichni můžou…nejen vyvolení…
Přiznám se, že jsem to nezkoušela, protože jak říkám, přeci když už jednou něco napíšu, je to dané…a lepší, než to mazat, je si ten názor obhájit, nebo holt uznat, že to bylo mimo mísu, že? Nebo nepsat nic…Ale zase třeba u překlepu, nebo pravopisné chybky to chápu. Marku, nešlo vůbec o nic důležitého…byl to jen takový komentář, který asi nevyzněl, jak si používatel představoval a tak ho smazal, a vyměnil za „lepší“. :-D
Proto jsem si toho všimla…jinak je mi to jedno.
Díky za odpověď Vám i Petrovi.

Rudíku, jen drobná poznámka – vylepši si ještě češtinu! :-D Angličtina se píše uprostřed věty s malým a… 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.