Help for English

Ten Little Indians

 

ne, svíčka musí stačit. Je opravdu zapálená? Pokud ano, měl by v pohodě seběhnout dolů. Stačí napsat go down.

Svíčku musíte zapálit až tam, nebo se vám zhasne. Možná ji tedy sfouknul vítr a vy si nevšimla té hlášky.

nevím jak se mám dostat z té zahrady. nebo je na té zahradě něco potřebného? předem díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od whatever vložený před 10 lety

nevím jak se mám dostat z té zahrady. nebo je na té zahradě něco potřebného? předem díky

Ano, na zahradě skutečně je něco potřebného:

  1. prozkoumejte fontánu, pak na ní vylezte, je tam bílý indián
  2. vylezte na strom (ten nejblíže domu), přeskočte na střechu domu a podívejte se do komína
  3. na zahradě se také nachází kůlna (shed), kterou, když otevřete, tak v ní najdete, myslím, krumpáč. Tím potom vykopete na určitém místě díru a objevíte tak dalšího indiána. Ten klíč najdete, myslím, že v hlavní hale domu pod kobercem. Těch klíčů je ale ve hře několik, a já jsem navíc Indiány dohrál už před docela dlouhou dobou, takže si nejsem plně jist. Ale myslím, že by to tak mělo být.

Jak se dostat ze zahrady? Otevřete si mapu, to by mělo pomoct.

Jakým příkazem se dostaneme přes to zrcadlo, stojíme před ním v růžové koupelně, zkoušeli jsme BREAK ale prej nechce nic rozbít ??? Předem díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nois CZ vložený před 9 lety

Jakým příkazem se dostaneme přes to zrcadlo, stojíme před ním v růžové koupelně, zkoušeli jsme BREAK ale prej nechce nic rozbít ??? Předem díky :-)

Inspirujte se knížkou o Alence v zemi za zrcadlem, kterou také ve hře najdete. TTT

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

myslím, že jde něco jako LOOK INTO THE BIN. EMPTY THE BIN apod. Určitě to reaguje na více příkazů.

zadávám tyto příkazy opakovaně a nic nejde to

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 8 lety

zadávám tyto příkazy opakovaně a nic nejde to

co hra napíše, když zadáte EMPTY THE BIN?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 8 lety

co hra napíše, když zadáte EMPTY THE BIN?

OK I turn the upside down but nothing happnes

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 8 lety

OK I turn the upside down but nothing happnes

LOOK INTO THE BIN. EMPTY THE BIN taky to nejde. přitom jsem hru už před pár lety hrala

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Inspirujte se knížkou o Alence v zemi za zrcadlem, kterou také ve hře najdete. TTT

jsem před kůlnou , mám malý klíč z pod koberce a ne a ne se dostat dovnitř, prosím o radu děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 7 lety

jsem před kůlnou , mám malý klíč z pod koberce a ne a ne se dostat dovnitř, prosím o radu děkuji

za zrcadlem jsem byla, bojí se jít dál je tma, potřebuji sirky z kůlny na zahradě, ale do kůlny se nemůžu dostat, malý klíč mám. nebo kde jsou ty sirky?

Dohrála jsem hru – výborná . Mám i kód , ale ten už je mi v této době asi nepotřebný . :-) I tak velice děkuji za krásně strávené večery i s výukou angličtiny , která mne baví . Už se těším na The Legend of the Apache Gold . Děkuji předem i za ni . L.

Děkujeme za zpětnou vazbu. Kód skutečně už k ničemu dobrý není… Užijte si Apache Gold. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.