Help for English

Smart Tests

 

Používáte náš výukový program SMART TESTS a potřebujete informace, tipy, rady apod.?

Dobrý večer. Je možné nejakým spôsobom dosiahnuť aby vybrané filtrovanie ostalo zachované aj po dokončení testu a návratu na zoznam testov ?

To je bohužel nedostatek, který jsme zatím neřešili. Díky ale za poznámku.

Dobrý večer,stáhl jsem si opravný balíček 1.1.131,ale po instalaci má verze číslo 1.1.135.

Aha, myslíte Word Manager.
Už to vidím… zdá se, že než jsem vydal informace o Patchi jsme stačili vydat nový. Opravím to v popisku. Díky.

Opraveno.

Omlouvám se, upsal jsem se v programu.Ale pochopil jste.

Zdravím,

Program je super. Jen jsem teď prováděl aktualizaci, ale program stále hlásí starší verzi. Ne že bych ji potřeboval, ani nevím co ten patch obsahuje. Nevíte kde je chyba? Instalace patcha byla ale dokončena úspěšně…

Jakou starší verzi? Jen pozor, že čísla nejsou DESETINNÁ, ale prostě čísla verze. číslo.číslo.číslo

1.O.101 – verze programu co mám nainstalovaný

Patch 1.0.113

Máte-li nainstalovanou plnou verzi programu Smart Tests a číslo verze je menší, než 1.0.113, můžete si nyní stáhnout Patch (záplatu), pomocí kterého proběhne aktualizace programu.

Podmínku myslím splňuju, nebo dělám někde chybu ?

Nevím, v čem je chyba… můžete prosím takové věci řešit přes Vitware? support@vitware.cz

Díky.

Smart tests mohu spouštět pouze jako správce, šlo by něco udělat, aby se spouštěly normálně po kliknutí na ikonu. Mám Win7. Aktualizaci se mi taky nepovedlo nainstalovat, možná že to spolu souvisí. Píše to, že nemůže otevřít soubor pro zápis Smart Tests.exe
Díky za odpověď.

Smart Tests není potřeba spouštět jako správce. Pokud to po Vás program vyžaduje, napište prosím na support@vitware.cz

Poradite mi nekdo jak stahnout slovnik z word manageru do smart tests? dekuju

Pokud vím, tak je potřeba mít oba tyto programy, abych mohl ve ST používat slovníček pomocí „dvoj-kliku“

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.