Help for English

Výuková aplikace English Me! v novém

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me! v novém

 

Dobrý den, zkusila jsem, líbí se mi (moc)! Obzvláště získávání bodíků je hodně motivující. Palce nahoru! Díky! Muselo to dát hodně práce. Jen nemohu nikde najít hru “Nevybouchni”.

Dobrý den, moc děkujeme. Ano, dalo (a ještě dá) to hodně práce, ale stojí to za to. :-) Máme z toho velkou radost.

Hru “Nevybouchni” najdete takto:

V sekci samostudium si otevřete okruhy slovní zásoby a tam si vyberte jeden z mnoha okruhů (jsou to okruhy jen pro vaši úroveň a o jednu nižší). Po kliknutí se vám zobrazí způsoby zkoušení a mezi nimi jsou i zábavné způsoby jako “bleskové obrázky” (pokud má okruh slovíček dost fotek) a “nevybouchni”.

Dobrý den, nová verze se mi moc líbí. Naskakující body mě nutí stále pokračovat v učení. Snad to vydrží. Ta původní verze mě tolik nemotivovala. Děkuji moc za Vaši neustávající práci na vylepšení programu a všech novinek, které stále vymýšlíte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wendy23 vložený před 4 lety

Dobrý den, nová verze se mi moc líbí. Naskakující body mě nutí stále pokračovat v učení. Snad to vydrží. Ta původní verze mě tolik nemotivovala. Děkuji moc za Vaši neustávající práci na vylepšení programu a všech novinek, které stále vymýšlíte.

Děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám nová verze líbí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.