Help for English

Otázky ANO/NE s oznamovacím slovosledem

Komentáře k článku: Otázky s oznamovacím slovosledem

 

Marek dakujem za odkaz na tento článok a áno ako píšete v závere: Tato látka bývá zřídka probírána v učebnicích pro začátečníky či začínající, ale je to chyba. Tyto struktury nejsou v ničem komplikované ani nejsou složité na pochopení. Přitom se jedná o velmi praktickou a používanou záležitost. tak toto si nepamätám, že by sme vôbec brali. Čo sa dozvedám Len opäť môžem povedať aká vďačná som za tieto stránky. Nepatrí to sem, ale v utorok sme mali v hodine adverb a ich miesto vo vete a učiteľka nám absolútne nevysvetlila prečo a ako, a v učebnici to tiež nebolo dosť jasne vysvetlené (new file english upper-intermediate) našťastie som vedela, že na H4E to nájdem a doštudovala som si to ešte raz veľká vdaka za H4E

Díky! Docela mě to překvapilo. V kurzech se to opravdu neučí.

Pane Víte, nechtěl byste napsat učebnici? Já bych to brala. Kdysi dávno vyšla kniha Czenglish or English, která mi dost pomohla, ale už by to chtělo trochu zmodernizovat a Vy byste to určitě zvládnul skvěle.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gera vložený před 3 lety

Pane Víte, nechtěl byste napsat učebnici? Já bych to brala. Kdysi dávno vyšla kniha Czenglish or English, která mi dost pomohla, ale už by to chtělo trochu zmodernizovat a Vy byste to určitě zvládnul skvěle.

Dobrý den,

moc děkuji za zprávu. Moc si Vašich slov vážím.

Do psaní učebnice se ale pouštět nechci. Myslím si, že v dnešní době je lepší investovat úsilí do média, kde lze libovolně věci obměňovat, aktualizovat, přidávat, ubírat apod. Kniha je příliš rigidní, nelze ji změnit, brzy zastará. Zvažovali jsme to v minulosti, ale rozhodli jsme se, že zůstaneme u online Help for English a aplikace English Me.

Mějte se pěkně,

Marek Vít

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.