Help for English

Ten Little Indians

 

Hrajete hru Ten Little Indians a potřebujete nápovědu?

Hraji tuto hru a chybí mi 10 indián. Vím,že musím kopat na zahradě u kašny, mám i mapu, podle které mám kopat, ale bohužel nemůžu stále přijít na správný příkaz, aby začal kopat. Poradil by mi někdo? Děkuji

DIG

To už jsem zkoušela,prý zahrada je moc velká,chce vědět, kde má kopat i jsem přečetla mapu,dala příkaz ať kope na tu a tamtu světovou stranu a stále mi nerozumí.Tak už nevím.

musíte takto:
1) přečíst mapu
2) dojít k fontáně
3) jít podle písmen na mapě
4) napsat DIG

Děkuji,zkusím.

super,konečně dohráno, moc děkuji za radu.

:-( Dobrý večer, prosím poraďte někdo, mám 82%, 8 indiánků a nevím jak do tajné chodby za zrcadlem, mám sice sirky, ale kniha, obraz ani diář zapálit nejdou. Díky moc.

Přečetl jste knihu?

aha, vy už jste ZA zrcadlem… potřebujete svíčku. Ta je v koši v kuchyni.

:-) thanks very much

dobrý den hru už jsem dohrál :-) a chci se zeptat jestli se plánuje pokračování… když se na konci hry psalo o těch nějakých apačích a o pokladu… a taky, na co je ten vítězný kód?

Pokračování už je, viz naše sekce Download a nebo sekce Výukové hry na www.vitware.cz.

Vítězný kód byl k soutěži, která s hrou probíhala. DO určitého data bylo potřeba poslat ten kód. Stejně tomu bylo i na konci dalších našich her.

děkuji moc…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.