Help for English

Minulé časy (test)

Komentáře k článku: Minulé časy (test)

mě ty věty nepřišli zas tak moc těžky,je fakt ze s tím oblečením jsem se taky nechala nachytat a v posledni vete me vzdycky zmate to „since“.Ale jinak jsou ty vety dobry,chce to holt vice makat :-)

Ahoj všem!
Rád bych poděkoval Markovi za svkělý web=je bezkonkurenční­..Vaše vysvětlení jsou velice srozumitelná a výstižná, což je pro Nás všechny velkým přínosem..Vyhod­nocení testu neukáže jen dobrou nebo špatnou odpověď a nechá Vás v případě chyby na holičkkách, jak je to u většiny tesů, ale jsou tu i vysvětlení a interakce, což je pro všechny zábavnější otevřenější a užtečnější narozdíl od neomalené komunikace s programem..Rád bych se ale zeptal proč se mi zde a u některých jiných testů neukáží po vyhodnocení procenta úspěšnosti, rád bych si s odstupem času např. tento test zopakoval a abych viděl případný pokrok..Dík za odpověď a tyto stránky Raďus:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Raďule vložený před 13 lety

Ahoj všem!
Rád bych poděkoval Markovi za svkělý web=je bezkonkurenční­..Vaše vysvětlení jsou velice srozumitelná a výstižná, což je pro Nás všechny velkým přínosem..Vyhod­nocení testu neukáže jen dobrou nebo špatnou odpověď a nechá Vás v případě chyby na holičkkách, jak je to u většiny tesů, ale jsou tu i vysvětlení a interakce, což je pro všechny zábavnější otevřenější a užtečnější narozdíl od neomalené komunikace s programem..Rád bych se ale zeptal proč se mi zde a u některých jiných testů neukáží po vyhodnocení procenta úspěšnosti, rád bych si s odstupem času např. tento test zopakoval a abych viděl případný pokrok..Dík za odpověď a tyto stránky Raďus:-)

Re:

Díky!

Proč se nezobrazují statistiky – jsou to starší testy, které byly dělané jinou technologií. Ty nedokázaly výsledky zaznamenávat. I ty starší testy ale chceme postupně převést na novou verzi. Ale to dá nějakou práci a zabere čas.

konečně

Jupíííí!!!!! Konečně 100% a to jsem si myslela, že to dopadne hůř. Díky za skvělé stránky!!!!!!

Nechala jsem se nachytat jen 9.otázkou,ale jinak si myslím,že všechno bylo jasné-90%

malá chybička

8.věta – komentář: „pozdal jsem tu dívku“ Mděl jste rýbu Marku, když jste to psal? :-D Jinak samozřejmě dík za skvělé stránky. Učím se stále a můžete i za mé pokroky.

100% :-) Díky za skvělý stránky!

super test… lenze mne to nejako nejde do hlavy :-(

to bylo nějak lehké… 8-)

100 % :-D

Děkuji za test. Bylo to příjemné zopakování minulých časů.

Dobrý den,
můžu se zeptat jestli by šlo použít ve 3. otázce místo „she had already left“ i „she was already gone“? Je to to samý? nebo v tom nějakej rozdíl? Nějak mi tato možnost pořát trčí v hlavě ale nevim jestli je to správné :D
díky

Re:

Ano, obě vazby mají stejný význam.

Re:

ne, předpřítomný průběhový tu být nemůže. Věta by musela znít jinak: I've been xxx-ing for xxx years.

Re: Re:

Tiež mám problém pochopiť tú 9. vetu. Neplatí predsa, že pokiaľ sa to začalo v minulosti a v súčasnosti to trvá, že je tam present perfect? (I have known him for 3 years.) It's ten years since I've started my job. Stále tam pracujem či nie? Ďakujem za prípadné vysvetlenie.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.