Help for English

Minulé časy (test)

Komentáře k článku: Minulé časy (test)

 

mě ty věty nepřišli zas tak moc těžky,je fakt ze s tím oblečením jsem se taky nechala nachytat a v posledni vete me vzdycky zmate to „since“.Ale jinak jsou ty vety dobry,chce to holt vice makat :-)

Ahoj všem!
Rád bych poděkoval Markovi za svkělý web=je bezkonkurenční­..Vaše vysvětlení jsou velice srozumitelná a výstižná, což je pro Nás všechny velkým přínosem..Vyhod­nocení testu neukáže jen dobrou nebo špatnou odpověď a nechá Vás v případě chyby na holičkkách, jak je to u většiny tesů, ale jsou tu i vysvětlení a interakce, což je pro všechny zábavnější otevřenější a užtečnější narozdíl od neomalené komunikace s programem..Rád bych se ale zeptal proč se mi zde a u některých jiných testů neukáží po vyhodnocení procenta úspěšnosti, rád bych si s odstupem času např. tento test zopakoval a abych viděl případný pokrok..Dík za odpověď a tyto stránky Raďus:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Raďule vložený před 17 lety

Ahoj všem!
Rád bych poděkoval Markovi za svkělý web=je bezkonkurenční­..Vaše vysvětlení jsou velice srozumitelná a výstižná, což je pro Nás všechny velkým přínosem..Vyhod­nocení testu neukáže jen dobrou nebo špatnou odpověď a nechá Vás v případě chyby na holičkkách, jak je to u většiny tesů, ale jsou tu i vysvětlení a interakce, což je pro všechny zábavnější otevřenější a užtečnější narozdíl od neomalené komunikace s programem..Rád bych se ale zeptal proč se mi zde a u některých jiných testů neukáží po vyhodnocení procenta úspěšnosti, rád bych si s odstupem času např. tento test zopakoval a abych viděl případný pokrok..Dík za odpověď a tyto stránky Raďus:-)

Re:

Díky!

Proč se nezobrazují statistiky – jsou to starší testy, které byly dělané jinou technologií. Ty nedokázaly výsledky zaznamenávat. I ty starší testy ale chceme postupně převést na novou verzi. Ale to dá nějakou práci a zabere čas.

konečně

Jupíííí!!!!! Konečně 100% a to jsem si myslela, že to dopadne hůř. Díky za skvělé stránky!!!!!!

Nechala jsem se nachytat jen 9.otázkou,ale jinak si myslím,že všechno bylo jasné-90%

malá chybička

8.věta – komentář: „pozdal jsem tu dívku“ Mděl jste rýbu Marku, když jste to psal? :-D Jinak samozřejmě dík za skvělé stránky. Učím se stále a můžete i za mé pokroky.

100% :-) Díky za skvělý stránky!

super test… lenze mne to nejako nejde do hlavy :-(

to bylo nějak lehké… 8-)

100 % :-D

Děkuji za test. Bylo to příjemné zopakování minulých časů.

Dobrý den,
můžu se zeptat jestli by šlo použít ve 3. otázce místo „she had already left“ i „she was already gone“? Je to to samý? nebo v tom nějakej rozdíl? Nějak mi tato možnost pořát trčí v hlavě ale nevim jestli je to správné :D
díky

Re:

Ano, obě vazby mají stejný význam.

Re:

ne, předpřítomný průběhový tu být nemůže. Věta by musela znít jinak: I've been xxx-ing for xxx years.

Re: Re:

Tiež mám problém pochopiť tú 9. vetu. Neplatí predsa, že pokiaľ sa to začalo v minulosti a v súčasnosti to trvá, že je tam present perfect? (I have known him for 3 years.) It's ten years since I've started my job. Stále tam pracujem či nie? Ďakujem za prípadné vysvetlenie.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.