Help for English

O zkoušce FCE

Komentáře k článku: O zkoušce FCE

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od RenUshca vložený před 16 lety

materiál k FCE

Chtěla bych se zeptat, kdo má již úspěšně složen certifikát FCE a chtěl by se zbavit (např. věnovat) nepotřebné knížky, prosím o kontakt, byla bych ráda, za každý materiál. Děkuji

Re: materiál k FCE

Mrkněte na naši burzu učebnic (diskuzní fórum), tam určitě leccos seženete.

FCE

Dobry den,zanedlouho mi bude 15 a chtel bych si udelat FCE. Mozna je to docela brzo ale podle University College Cork, kde jsme delali testy zamerene na vsechny oblasti anglictiny jsem upper…jen jsem se vas,jako zkuseneho ucitele anglictimy chtel zeptat,jestli by bylo FCE velke + pro prijeti na gymnazium…dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michal vložený před 16 lety

FCE

Dobry den,zanedlouho mi bude 15 a chtel bych si udelat FCE. Mozna je to docela brzo ale podle University College Cork, kde jsme delali testy zamerene na vsechny oblasti anglictiny jsem upper…jen jsem se vas,jako zkuseneho ucitele anglictimy chtel zeptat,jestli by bylo FCE velke + pro prijeti na gymnazium…dekuji

Re: FCE

Asi jak kam, ale myslím, že na gymnáziu jim to bude jedno. Buď mají své vlastní přijímací zkoušky, podle kterých se řídí, a nebo se řídí vaším prospěchem ve škole. Na FCE asi přihlížet nikdo nebude. Alespoň na gymnáziu, kde pracuju, by nám to bylo jedno. (‚jedno‘ myslím, že bychom k tomu nepřihlíželi ve výběrovém řízení).

Re: Podobna slova

Ano jistě, nejlepší na to je výkladový slovník.

FCE versus TOEFL

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi FCE a TOEFL, která z těchto zkoušek je „lepší“? A které učebnice by byly nejvhodnější? Já osobně bych si vybrala Cambridge Preparation for the TOEFL Test (Book + CD-ROM) Fourth Edition nebo Objective First Certificate Self-Study Student's Book, ale byla bych ráda kdyby jste mi poradil…Ráda bych knížky pro samouky a také s cd. Děkuji za radu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vijav vložený před 15 lety

FCE versus TOEFL

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi FCE a TOEFL, která z těchto zkoušek je „lepší“? A které učebnice by byly nejvhodnější? Já osobně bych si vybrala Cambridge Preparation for the TOEFL Test (Book + CD-ROM) Fourth Edition nebo Objective First Certificate Self-Study Student's Book, ale byla bych ráda kdyby jste mi poradil…Ráda bych knížky pro samouky a také s cd. Děkuji za radu.

Re: FCE versus TOEFL

TOEFL je americká zkouška, kterou potřebují především studenti, kteří chtějí studovat na americké škole apod. FCE je britská zkouška. Záleží na tom, k čemu zkoušku potřebujete.

Pokud bych si tedy vybrala zkoušku FCE, jaká knížka by byla nejlepší, pokud bych chtěla knížku, která by zahrnovala všechny části zkoušky, byla by pro samouky a nejlépe s CD? Byla by vhodná Objective First Certificate Self-Study Student's Book?

Speaking: termín (FCE)

Jak se určuje termín vykonání části Speaking? Je uveden v rozptylu 14 dnů… Určí mi ho pevně, nebo ho lze případně změnit?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bajčí vložený před 15 lety

Speaking: termín (FCE)

Jak se určuje termín vykonání části Speaking? Je uveden v rozptylu 14 dnů… Určí mi ho pevně, nebo ho lze případně změnit?

Re: Speaking: termín (FCE)

Určí ho pevně, nejčastěji na sobotu. Změnit ho asi nelze.

Dobrý den, mám dotaz na někoho kdo na FCE byl, je nutné mít načtenou doporučenou neboli předepsanou beletrii?? nebo je lepší se věnovat studiu gramatiky??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lucka85 vložený před 15 lety

Dobrý den, mám dotaz na někoho kdo na FCE byl, je nutné mít načtenou doporučenou neboli předepsanou beletrii?? nebo je lepší se věnovat studiu gramatiky??

Re:

Vůbec to nutné není.

Result – PASS

je to tam „B“…děkuji tomuto webu a hlavně Markovi :-)

slovníky u FCE?

Může se při zkoušce FCE používat slovník? Předpokládám, že na to není moc času, ale i tak by mě to zajímalo. Setkal jsem se s tvrzením, že ano. Osobně se domnívám, že ne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka von Krompach vložený před 15 lety

slovníky u FCE?

Může se při zkoušce FCE používat slovník? Předpokládám, že na to není moc času, ale i tak by mě to zajímalo. Setkal jsem se s tvrzením, že ano. Osobně se domnívám, že ne.

Re: slovníky u FCE?

Slovník v žádném případě ani na jednu část.

Re: Re:

Dobrý den, našla jsem Objective First Certificate Updated Edition Self-study Student's Book a Objective FCE Students Book /Second Edition/. Která je učebnice je lepší self-study nebo ta students book, nebo v tom není rozdíl? Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.