Help for English

O zkoušce FCE

Komentáře k článku: O zkoušce FCE

 

Dobrý den, chtěla bych se přihlásit do kurzu angličtiny s přípravou na certifikát. Je tady několik typů např. B2 FCE 1 nebo B2 FCE 2…Zkouška FCE má takéé několik stupňů? Nebo jak tomu mám rozumět? Děkuji:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lorelai vložený před 15 lety

Dobrý den, chtěla bych se přihlásit do kurzu angličtiny s přípravou na certifikát. Je tady několik typů např. B2 FCE 1 nebo B2 FCE 2…Zkouška FCE má takéé několik stupňů? Nebo jak tomu mám rozumět? Děkuji:)

Re:

Ne, FCE je jen jedna, jedna úroveň. Kurzy na přípravu si ale každáý škola může rozčlenit a pojmenovat, jak uzná za vhodné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lorelai vložený před 15 lety

Re: Re:

Dobrý den, našla jsem Objective First Certificate Updated Edition Self-study Student's Book a Objective FCE Students Book /Second Edition/. Která je učebnice je lepší self-study nebo ta students book, nebo v tom není rozdíl? Děkuji

Re: Re: Re:

SELF STUDY je pro samostudium, tedy s klíčem a poznámkami.
STUDENT'S BOOK je pro práci v hodinách s učitelem.

Složeno

Dobrý den, tak jsem úspěšně složila FCE – za B ;-) Myslím si, že je to skvělý výsledek, ale přeci jen hlavní je to, že mám zkoušku! :D

neúspěch ve více částech?

Zajímá mě, zda můžu u Fce neuspět třeba ve více částech, třeba 50% a u těch ostatních mít 80%..díky za odpověď

Re: neúspěch ve více částech?

fakt dik za odpověď

Výsledky FCE

Dobrý den, zajímá mě, zda se může stát, že budou na internetu výsledky FCE dříve, než mají být. Děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elisabetekk vložený před 15 lety

Výsledky FCE

Dobrý den, zajímá mě, zda se může stát, že budou na internetu výsledky FCE dříve, než mají být. Děkuji za odpověď

Re: Výsledky FCE

Myslím, že ne.

Ahojky, chtela jsem se zeptat, zdali jsou zadání fce,ktera probíhají všude ve stejný měsic stejna.. Jsem v anglii a mam to v prosinci a moje kamaradka dela fce v pze a taky v prosinci..Jsou stejná nebo záleži na místě kde tu zkousku vykonavate..dekuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

Ahojky, chtela jsem se zeptat, zdali jsou zadání fce,ktera probíhají všude ve stejný měsic stejna.. Jsem v anglii a mam to v prosinci a moje kamaradka dela fce v pze a taky v prosinci..Jsou stejná nebo záleži na místě kde tu zkousku vykonavate..dekuju

Re:

Ano, všude je zkouška stejná.

Četba

Ahojky, omlouvam se,ale moc jsem nepochopila jak je to s tou 5. otázkou u writing. Je rozdelená na A,B a v zadání je: Vyberte na jednu z následujících otázek. Ale tady v komnetářích zmiňujete,že se tato otázka dá úplně vynechat a udelat zbytek zádání v PART 2,tj. 3 úkoly.Ale o tom v zadání není ani zmínka.Takže se ptám: Poslední 5. cvičení,, v PART 2 writing,A nebo B, je povinné??Musí se zjišťovat na British councilu,které knihy budou v FCE zadané??

Moc děkuju

Prosim prosim,mohl byste mi na to nekdo odpovedet??

Re: Četba

jsou tam část A a část B. Část A je jasně zadaná.

V části B máte na výběr jednu z pěti otázek. Dvě jsou zaměřené na zadané četbě. Když jste ani jednu z nich nečetla, pořát si můžete vybrat z otázek 1, 2, a 3.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Četba

jsou tam část A a část B. Část A je jasně zadaná.

V části B máte na výběr jednu z pěti otázek. Dvě jsou zaměřené na zadané četbě. Když jste ani jednu z nich nečetla, pořát si můžete vybrat z otázek 1, 2, a 3.

Re: Re: Četba

Uz tomu rozumim,moc Vam dekuju

Re: Trvání

My jsme tam minule sedeli od 9:00 do 14:00

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.