Help for English

Novinka na Help for English!

Komentáře k článku: Novinka na Help for English!

 

Super práce!

Tak teda klobouk dolu, o takovéhle vychytávce se mi ani nesnilo!

Co se týče toho problému s Operou, na fórum postuju možné řešení :)

super

Nádhera !!! :-D

Super

Vše na této stánce je super skvělé. Díky

Opravdu me to potesilo, usnadni to zdlouhave vyhledavani ve slovniku.
Fakt COOL.

Tak to opravdu nemá chybu! K tomu snad ani není co dodat. Děkuju za všechny.

Paráda!!Nejenom tahle nová vychytávka,ale celé stránky.Chodím sem ,,závislačit" každý den.

potlesk

:-) hodně dobrý a taky užitečný..... :-) a proto třikrát HURRRÁÁÁ!

super

Tak to je uzasny, ja uz jsem zavislak na vasich strankach :-D
Diky moc :-)

Great

Amazing !
Dokonalost sama :shock: :-)
Radost se učit…

Super

Parááááááááda!

Perfektní

Opravdu, klobouk dolů. Toto jsou tak užitečné a prospěšné stránky! Jsem moc ráda, že jsem je jednou náhodou našla a že někdo má tu trpělivost a snahu dávat všechny svoje znalosti takhle na internet. A teď ke všemu s takovouhle funkcí! Opravdu je to tu báječné.....

Tak to klobouk dolů, musím smeknout, to je vážně vychytávka, ale pro vás asi hafo hodně práce. Musí vás to vážně bavit. :-)

Ramonis

Jen škoda, že je tu preferována americká výslovnost, ale asi bych toho chtěl moc. You have done a good job though.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

Ramonis

Jen škoda, že je tu preferována americká výslovnost, ale asi bych toho chtěl moc. You have done a good job though.

Re: Ramonis

Není preferovaná, je to ta, kterou se nám zatím podařilo sehnat. Už ale mám doma dalších cca 3000 nahrávek v britské angličtině, brzy se zde objeví.
Jako ono sehnat lidi, kteří jsou ochotni to nahrát a nahrát to kvalitně, není snadné.

líbí se mi to.
ale „function“ mi to nenašlo :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.