Help for English

Miscellaneous Elementary Test

Komentáře k článku: Miscellaneous Elementary Test

 

releved

Vtomhle udělat chybu by byla fakt shame

Tak jsem asi největší lama co sem chodí – 50 % :-(:::.

Dost mě to ale poučilo, super test, díky za něj.

:-) ahoj Pildo!já měla teda 100,ale myslím,že největší lama fakt nejsi… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 17 lety

Tak jsem asi největší lama co sem chodí – 50 % :-(:::.

Dost mě to ale poučilo, super test, díky za něj.

Re:

Ahoj, určitě si nemyslím, že bys byl lama a už vůbec ne největší, co sem chodí. Pro mne sice test taky nebyl moc těžký, ale myslím, že kdybych byla na úrovni elementary, tak by pro mne těžkým určitě taky byl…

Navíc si myslím, že člověk se toho nejvíc naučí z chyb a alespoň díky těmto testům může jistit, co mu dělá problémy a co ne..takže určitě nevěš hlavu, za nějaký čas budeš mít na podobných testech taky stovku ;-)

Super

Ahoj, chci si vylepšit mou AJ, jsem na mateřské, 3roky ze školy a našla jsem tuhle stránku,můj první test a 61% no nic moc, ale budu to tady pilovat, každý den chvilku a snad to bude lepší.
Díky – je to super, testy s vysvětlením 8-)

Tak to bylo lehoučké :-D

Re: Otázka č.2

Průběhový čas by zdůrazňoval dobu trvání. Pouhé konstatování, že jsem včera dvě hoďky hrál na kytaru, je s prostým časem.

pouhých 60% příště to snad bude lepší.

Musim rict ze to byl velice lehky test ale i tak jsem to zkopal ve dvou otazkach 80%

Joo, ten byl opravdu lehoučký. Ale potěší :-)

Super

Testiky super, z chyb se stale poucuju. Jsem hrozne rada ze jsem na tyhle stranky narazila :-D

Po vcerajsich primackach na vysku a neurobeni anglictiny :? :oops: tu budem kazdy den.
70% ach jaj :oops:

Podle učebnice sem teda pokročilá, ale tady sou celekm záludnosti… Jinak moc dobře vysvětlené:)

Mám 100%,zlepšila jsem se od posledně!Jupí!

jedna chyba. to ještě docela ujde.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.