Help for English

Anglické pozdravy

Komentáře k článku: Anglické pozdravy

 

Naprosto skvělé!

Zdravím Vás pane Víte. Jsem nadšen z Vašich stránek. Odcestoval jsem do Anglie za prací, zcela bez znalosti AJ, s tím, že se zde anglicky mluvit naučím. Jelikož ale pracuju u české firmy, která zaměstnává jen české dělníky, tak je to s učením angličtiny v anglickém prostředí docela špatné. Musím o to větší úsilí věnovat studiu jako samouk. Zkoušel jsem různé knihy i angličtinu na různých webových servrech, ale až s Vašimi stránkami mě začalo studium bavit a mám i nějaké pokroky. Kloubouk dolů, děláte tyto stránky opravdu velice dobře a nabízené lekce a učivo je skutečně funkční a pomáhající. Díky, díky, díky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaroslav Pšenička vložený před 16 lety

Naprosto skvělé!

Zdravím Vás pane Víte. Jsem nadšen z Vašich stránek. Odcestoval jsem do Anglie za prací, zcela bez znalosti AJ, s tím, že se zde anglicky mluvit naučím. Jelikož ale pracuju u české firmy, která zaměstnává jen české dělníky, tak je to s učením angličtiny v anglickém prostředí docela špatné. Musím o to větší úsilí věnovat studiu jako samouk. Zkoušel jsem různé knihy i angličtinu na různých webových servrech, ale až s Vašimi stránkami mě začalo studium bavit a mám i nějaké pokroky. Kloubouk dolů, děláte tyto stránky opravdu velice dobře a nabízené lekce a učivo je skutečně funkční a pomáhající. Díky, díky, díky!

Re: Naprosto skvělé!

To jsem rád. Přeji hodně pokroků ve studiu!

Doplněk

Informace pro začátečníky – v sekci Slovní zásoba je ještě jeden článek o pozdravech, jmenuje se také Anglické pozdravy, je tu vysvětleno použití a komentáře pod článkem jsou také zajímavé.

poděkování

zrovna dneska jsem hledal náké stránky na výuku angličtiny a našel jsem tyto a jsou supr . Jsem naprostý laik a doufám že se to pomocí vašich stránek zlepčí

Re:

No, rozhodně to není anglicky správně.

U afternoon máte v poznámce v závorce malou gramatickou chybičku – zamozřejmě 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wowo vložený před 15 lety

U afternoon máte v poznámce v závorce malou gramatickou chybičku – zamozřejmě 8-)

Re:

To není „gramatická chybička“ ale pouhý „překlep“. Je v tom zásadní rozdíl. Ale díky za upozornění.

je to super…skvelá stránka..dá sa povedať,lepšie doučovanie angličtiny ako v škole…človek si tu pozrie a zároven doučí čo doteraz nevedel… :-D

tak znova

Ahoj jedu po 1000× znovu, věk po 40 a potřebuji vedení. Kdo napíchne?

petr

prosivas ja bych se chtel zeptat jaky je rozdil mezi
formální a neformální
dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od foaz vložený před 14 lety

petr

prosivas ja bych se chtel zeptat jaky je rozdil mezi
formální a neformální
dekuji

Re: petr

formální – např. ‚dobrý den‘
neformální – např. ‚čau‘

petr

aha us chapu dekuji

Ahoj Marek!

Som tu dnes prvýkrát a som užasnutá.
Prelistovala som si Angličtinu pre začiatočníkov, veľmi sa mi páči…
S chuťou sa púšťam do učenia..... :-) Zuzka

Re: Překlep

A to říkal kdo? Když sama neumíš pořádně česky, tak aspoň, prosím tě, neraď.

Do auta

Moc děkuji za povedenou angličtinu,jen mám dotaz,zda není něco ke stažení také na výuku do auta,trávím v něm dost času a učení na cd by moc pomohlo.Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.