Help for English

Anglické pozdravy

Komentáře k článku: Anglické pozdravy

 

Re: Re: Jak je to s poč. podstatnými jmény?

Dobrý den
Zajímalo by mě, jaký slovní druh je v angličtině slovo v oslovení?
Myslel jsem si, že to je podstatné jméno ve funkci vokativu, u vokativu by se člen nepsal.
Děkuji.

Jsem nadšená.Moc děkuji potřebuji se učit,dálkově studuji střední školu 3 rokem a čeká mě maturita z jazyka, ale vůbec mi to nejde a jsem zoufalá!!!!

Re: otázka

Zadejte si do vyhledávače na našich stránkách „interpunkční znaménka“ a „tečka v angličtině“.

Martin

Výborná Angličtina

Re: Good day

GOOD DAY se používá většinou při loučení – HAVE A GOOD DAY.

Výborné stránky

Děkuji vám za tento začátečnický kurz. I po mnoha letech studia člověk objeví i v té nejzákladnější lekci věci, které nevěděl=)

super clanek

Skveli clanek, pro me jako zacatecnika, vyborne vysvetleno. :-)

Re: Re: Naprosto skvělé!

Dobrý den já sem tehnhle servr napvštívila teprve dneska uplně žasnu je to tu moc vše ve skvělím provedením ja patrim uplně mezi zacatecniky a hledala sem dlouho kurz ktery by me naucil anglicky protoze pristi rok delam statni maturytu z anglictinu proste sem moc rda že mi jedna slecna tenhle server doporucila zda si mi že se tady da jednoduse vse pochopit pred vama proste klobouk dolu a velký dik za pomoc:-)

Re:

HELLO je naprosto v pořádku.

mám dotaz,teď jsem se zde zaregistrovala a chtěla jsem si pustit správnou výslovnost-na tu ikonku,ale nejde to.Proč?děkuji :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od l*i*d*k*a vložený před 12 lety

mám dotaz,teď jsem se zde zaregistrovala a chtěla jsem si pustit správnou výslovnost-na tu ikonku,ale nejde to.Proč?děkuji :-(

Re:

zkuste si nainstalovat FLASH PLAYER.

good morning – good afternoon

co kdybych se s někým potkala v čase oběda, a já u obědvala a on ne?

Re:

YOU se vyslovuje buď silně /ju:/ a nebo oslabeně. A je jedno, jestli ho napíšete spisovně YOU. Stejně ho lze vyslovit oběma způsoby. To je obecný jev, netýká se jen YOU.

A v pozdravu se právě jedná o oslabenou výslovnost, přízvuk je na SEE.

Více viz článek o výslovnosti silných a slabých slov.

Re: Re: Re:

Ano, tam ano.

Ahojky ja chodim do anglicke skoly yak neck rorumim ale jam Mito nejde co man delay

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.