Help for English

Gap-filling: The Old Woman and Her Shoe

Komentáře k článku: Gap-filling: The Old Woman and Her Shoe

 

da se to docela dobre jemi 12 a dobra angličtina

:shock: 8-) :idea:

Listening

Dobry den, chcela by som sa spytat ohladom listeningu, ci nemate v umysle v buducnosti dat na tuto stranku nieco omnoho tazsie, narocnejsie, co sa tejto temy tyka, lebo studujem na VS anglictinu a tieto listeningy velmi potrebujem. Alebo ak existuje nejaka stranka, ktora by sa zaoberala prave listeningom. Velmi pekne dakujem. Zuzana

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Susann99 vložený před 16 lety

Listening

Dobry den, chcela by som sa spytat ohladom listeningu, ci nemate v umysle v buducnosti dat na tuto stranku nieco omnoho tazsie, narocnejsie, co sa tejto temy tyka, lebo studujem na VS anglictinu a tieto listeningy velmi potrebujem. Alebo ak existuje nejaka stranka, ktora by sa zaoberala prave listeningom. Velmi pekne dakujem. Zuzana

Re: Listening

Poslechy se shání těžko a nekomerční nevýdělečná stránka jako tato si rozhodně nemůže dovolit nahrávací studio, rodilé mluvčí apod. STránek s listeningem je určitě dost, na úrovni advanced ale asi zase tak moc ne.

Mrkněte do naší sekce ‚certifikáty‘, tam máme ukázkové testy FCE, CAE apod. (včetně listeningů).
Jinak doporučuju jít na Britskou radu, zaplatit si tam roční poplatek a půjčovat si tam testy i s CD z minulých let.

dakujem

Hm…chyby tupu gentelman místo gentleman a sweethearth místo sweetheart…

Re: 90 pct

taky mám 90% a chyba v tom samém :--) akorát jsem doplnila nesmyslně guess to the size..

listening

ouu.. 82%.. a to sem si to poslechla vic jak 3× :-D

No tak tohle mi přišlo docela jednoduchý, jen sem nemohl chytit GUESS AT THE…

Chtěla bych poděkovat za tyto báječné stránky.

způsob poslechu

Marku, chtěl bych se Vás zeptat, jakým způsobem (technikou) vypracovávat tento text? Jestli si to poslechnout vcelku a pak zkoušet po paměti doplňovat, či jestli to stopovat po každé „doplňovačce“ … díky za info.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CommUNITYinspiration vložený před 15 lety

způsob poslechu

Marku, chtěl bych se Vás zeptat, jakým způsobem (technikou) vypracovávat tento text? Jestli si to poslechnout vcelku a pak zkoušet po paměti doplňovat, či jestli to stopovat po každé „doplňovačce“ … díky za info.

Re: způsob poslechu

nikoli „text“, nýbrž test samozřejmě

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CommUNITYinspiration vložený před 15 lety

způsob poslechu

Marku, chtěl bych se Vás zeptat, jakým způsobem (technikou) vypracovávat tento text? Jestli si to poslechnout vcelku a pak zkoušet po paměti doplňovat, či jestli to stopovat po každé „doplňovačce“ … díky za info.

Re: způsob poslechu

Asi bych si to nejdříve celé poslech a pak na to šel s tou pauzou…

64% mě potěšilo.Připomnělo mi to, jak některé anglické babičky opravdu mluví takovým vysokým hlasem – je to legrace :-D

Já sem měla jen 27% …tak sem trochu snížila průměrnou úspěšnost v tesu :-)

Re:

Ja mám 9 % :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.