Help for English

Cvičení: MUCH, MANY, A LOT

Komentáře k článku: Cvičení: MUCH, MANY, A LOT

 

Luccenka

100% …jsou to super stranky!!! Da se tu všechno procvičit a hlavně pochopit gramatiku co ve škole nepochopim.. Díky moc!!!

Dobrý.Hodně dobrý.

100 % :-D Dik

aa 100% to sem ani nečekala.. :-D

G.I.

Dobry den,chtela bych se zeptat na neco uplne jineho, nez je much,many etc. Jaky je rozdil mezi travel vs. journey a take co znamena G.I.? Vim, ze to je zkratka pro americke vojaky, ale maji ty pismena nejaky vyznam? Predem dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rabiha vložený před 16 lety

G.I.

Dobry den,chtela bych se zeptat na neco uplne jineho, nez je much,many etc. Jaky je rozdil mezi travel vs. journey a take co znamena G.I.? Vim, ze to je zkratka pro americke vojaky, ale maji ty pismena nejaky vyznam? Predem dekuji

Re: G.I.

Na TRIP a JOURNEY a další podobná slova tu máme článek – hledejte pod názvem „Pleteme si: Není cesta jako cesta“.

G. I. Joe – „govenment issue Joe“, jinak jsou to hračky (vojáci) od Hasbro.

Na 90%,ale tak to možná byla trochu náhoda,ale potěší :oops:

chybička

Jedna chybička, takže 90%… na to, že průměrná úspěšnost je 70%… docela dobré… to poslední jsem měla špatně.

:D

Tak dnes sa mi tu konečne darí! :-D 100% 8-)
Zajtra mám na krku reparát, tak ho hádam spravím!
Perfektné testy-pochvala!

skvělý ! 100ka !

8-)

Super!

Všetko dobre až na poslednú vetu…zle som si ju prečítala :?

100%

too much easy ale hodně dobrý

90%-k tomu není co dodat-učí se to úplně samo – jste dobří!

100%

Aspoň jednou :-D

už to zas nechápem!!!!!
Ved many a much nemá byt len v otázkach a záporoch???
asi si zopakujem celu lekciu

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.