Help for English

God Rest Ye Merry, Gentlemen

Komentáře k článku: God Rest Ye Merry, Gentlemen

Wow, tahle je nádherná Líbí se mi snad úplně nejvíc. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bianka vložený před 12 lety

Wow, tahle je nádherná Líbí se mi snad úplně nejvíc. :-)

Re:

Nádherná. Díky, zpříjemnila jsem si pracovní víkend.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 11 lety

Re:

Nádherná. Díky, zpříjemnila jsem si pracovní víkend.

Re: Re:

Tahle písnička se mi taky moc líbí, znám ji asi v dvaceti verzích, ale dle mého názoru je úplně nejlepší v podání Jennifer Warnes. Pokud máte možnost si ji někde stáhnout, vřele doporučuji!

:-)

Fakt hezká písnička, není tak známá, ani není komerční. Prostě změna 8-)

Re: Re: Re: Re: download

Tak to nevím, ale na myspace mají kdyžtak kontaktní e-mail, tak se jich můžete zeptat. Ty jejich stránky opravdu nechodí, buď dočasný výpadek nebo tu stránku už zrušili. Nevím.

St

Dá se ty písničky nějak stáhnout????

Re: St

Ne, nedají. Máme licenci pouze pro online přehrávání.

Re:

Odkazy najdete pod písní, jestli se dá ta písnička někde stáhnout, to nevím.

Re:

Když je to ‚english traditional‘, bude anglická. Jinak bych napsal ‚american traditional‘.

Nádherná pesnička.Stále keď prídem na vašu stránku ,tak si ju najprv vypočujem a až potom sa dám do učenia.

Pěkné

Já mám často Váš web ve dvou oknech, jeden mi zpívá tyto a další nádherné písničky a druhý mě učí. :-D

Nádhera…vidím Ježiška…

Super

Tak dnes jsem skončila v práci a čekají mne tři nádherné týdny volna. Tak to pro mne znamená tři týdny se stránkami HFE a s těmito písničkami.

a tahle se mi líbí ze všech nejvíc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 10 lety

a tahle se mi líbí ze všech nejvíc.

Re:

jenom se v ní trochu utápím,. protože nestíhám text. Trochu se mi to plete. Ale nevadí. Píseň je nádherná.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.