Help for English

Macmillan English Dictionary

Komentáře k článku: Macmillan English Dictionary

 

ws

bože ta writing section je slast! :-D

Re: Prosím o radu

Dobry den, vlastnim vsechny knihy o kterych pisete ve Vasem dotazu a tak mi neda abych k tomu par slov nenapsal. Jsem si vice nez jisty, ze pri urovni B1-B2 pro vas bude vetsina definic v MED i CAD snadna k pochopeni. Porad se jedna o slovniky pro ty, kteri se jazyk uci a tak je stale kladen duraz na srozumitelnost. Osobne neshledavam zasadni rozdil v urovni obtiznosti psani definic napr. mezi Oxford Wordpower vs. MED ci CAD. Rozdil pocitite az kdyz vezmete do ruky slovnik slov pro rodile mluvci. Wordpower je urcite lepsi pro seznameni se s novym slovickem nejen vzhledem k rychlosti orientace v malem slovniku..treba na cteni do kavarny :) MED i CAD se blbe nosi v tasce..Co se tyce frazovych sloves, ty jsou v obou MED i CAD velmi slusne zpracovane a myslim si ze by mely dostacovat. Jeste bych dodal ze konkurenci Wordpoweru muze byt MACMILLAN Essential Dictionary ktery se mi zda jeste o neco malo bohatsi a podrobnejsi co se hesel tyce. Muj verdikt tedy zni MED ci CAD urcite ano a pokud vam to finance dovoli tak doporucuji krome jednoho velkeho „vykladaku“ i ten Wordpower. Urcite vyuzijete oba. Chce to mit po ruce ve spravnou chvili spravny slovnik:)

Tak jsem si ho také pořídil, opravdu výtečný slovník.

Cena

Na EnglishBooks.cz jsem našla tento slovník, ale s jinou cenou, než jaká je uvedena na začátku tohohle članku. Macmillan English Dictionary bez CD za 747 Kč (hardback) a za 452 Kč (paperback). S CD je cena vyšší cca o 100 Kč, přesto jsou to ceny o dost nižší, než jak uvádí článek. Je to ten samý slovník, jako je tady recenzovaný a jen má aktualní cenu nižší? Bylo by fajn, kdyby se dal sehnat levněji :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bonnie vložený před 15 lety

Cena

Na EnglishBooks.cz jsem našla tento slovník, ale s jinou cenou, než jaká je uvedena na začátku tohohle članku. Macmillan English Dictionary bez CD za 747 Kč (hardback) a za 452 Kč (paperback). S CD je cena vyšší cca o 100 Kč, přesto jsou to ceny o dost nižší, než jak uvádí článek. Je to ten samý slovník, jako je tady recenzovaný a jen má aktualní cenu nižší? Bylo by fajn, kdyby se dal sehnat levněji :-)

Re: Cena

Ano, je to možné. Není v mých silách průběžně sledovat růst či pokles cen a měnit to v článcích. U nových článků dávám upozornění, že cena byla platná v den vydání článku.

Každé nakladatelství cca jednou ročně své ceny upravuje. Takže je určitě možné, že ten slovník je levnější než před rokem, kdy jsem cca tu recenzi psal.

online verze slovníku

Tak online verze toho slovníku je ted dostupná zdarma všem na macmillandicti­onary.com

Měl bych dotaz ohledně objednávky tohoto slovníku. Na englishbooks.cz jsem si jej minulý čtvrtek objednal s tím, že udávaná doba expedice je 3–5 dní.

Nemá někdo zkušenosti s tím, jak dlouho expedice tohoto slovníku obvykle?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 15 lety

Měl bych dotaz ohledně objednávky tohoto slovníku. Na englishbooks.cz jsem si jej minulý čtvrtek objednal s tím, že udávaná doba expedice je 3–5 dní.

Nemá někdo zkušenosti s tím, jak dlouho expedice tohoto slovníku obvykle?

Re:

Napište na englishbooks, kde je chyba. Pravděpodobně je už na cestě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Napište na englishbooks, kde je chyba. Pravděpodobně je už na cestě.

Re: Re:

Už mi odpověděli. Slovník prý neměli skladem, ale měl by jim přijít zítra, takže ho odešlou, jakmile to bude možné.

Karamba!

Resource Book?

‚Macmillan Dictionary Teacher´s Resource Book‘

Tohle mi prý poslali jako jako dárek. Nevíte, co to obsahuje a na co je to dobré?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 15 lety

Resource Book?

‚Macmillan Dictionary Teacher´s Resource Book‘

Tohle mi prý poslali jako jako dárek. Nevíte, co to obsahuje a na co je to dobré?

Re: Resource Book?

Jsou tam různá cvičení a aktivity pro studenty, při kterých se učí a cvičí v efektivním používání slovníku.

Po precteni recenze jsem koupi tohoto slovniku velmi zvazoval. Nastesti pro mne, nakladatelstvi Macmillan uvadi na svych strankach velmi detailni CD-ROM MED FAQs. Nasldujici bod mne od koupe odradil:

I've done a Full installation, so why does my computer keep asking me to insert the CD-ROM?

Normally you need to insert the CD once every 30 days. :idea: If…

Protoze, pouzivam netbook bez cd-rom mechaniky a hodne cestuji, je pro mne elektronicka verze slovniku absolutne nepouzitelna.

Elektronickou verzi knizniho slovniku nepovazuji jen za nejaky bonus, ale za nedilnenou soucast a z prakticke zkusenosti ji vetsinou vyuzivam asi 2× casteji nez verzi papirovou. Skoda, slovnik je to jiste dobry. :-(

Re:

Možná jsem to špatně pochopil, ale myslím, že sem v tom FAQu někde objevuje návod, jak se téhle kontroly zbavit.

Re: Re: není problém s tím

Právě včera jsem si koupil Macmillan Essential dictionary. Sice je to essential,ale jsem s ním spokojený. Bohužel CD-Rom mě zlobí. Ze začátku jsem to nemohl ani nainstalovat a když jsem ho konečně nainstaloval a kliknu na nějaké slovíčko – celá obrazovka zbělá. Nemáte náhodou zkušenosti v čem může být problém?

Zdravím, děje se ještě někomu, že když se chce podívat na info k nějakýmu podstatnýmu jménu s nepravidelným tvořením plurálu, tak vyskakují zvláštní slova?

např. -deer- singular-deer, plural deerdeers

  • fish singular- fish, plural – fishfishes

Je to chyba? nebo jím tam chybí slovo or? jako že ryby(fish) or druhy ryb(fishes)?

Díky moc

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.