Help for English

Macmillan English Dictionary

Komentáře k článku: Macmillan English Dictionary

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Weir vložený před 16 lety

Soutěž

Dobrý den,
tento slovník vypadá opravdu velice zajímavě. Nechystáte se ho třeba v dohledné době zařadit mezi možné výhry ve vašich soutěžích?

Děkuji Vám za odpověď.

Re: Soutěž

Na nejbližší tři měsíce máme od Englishbooks ceny už objednané. Možná někdy potom.

Nedávno jsem si koupil Oxford Advanced Learn's Dictionary a po přečtení téhle recenze toho docela lituju. No jo asi si koupím i macmillian a budu srovnávat :-D Stějně už nemám kam dávat všechny ty učebnice a knížky do angličtiny tak jeden velký slovník už se někde ‚ztratí‘ :-)

Key Words for Fluency?

Marku, prosím Tě, nechystáš recenzi na knihy Key Words for Fluency? Rád bych nahlédl… díky za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 16 lety

Key Words for Fluency?

Marku, prosím Tě, nechystáš recenzi na knihy Key Words for Fluency? Rád bych nahlédl… díky za odpověď

Re: Key Words for Fluency?

Zatím ne, tu knížku neznám. Časem ale určitě můžu. Teď mám akorát tu frontu knih k recenzi trošku namačkanou…

eurydike

moc děkuji

Po přečtení recenze jsem si slovník objednala. Je opravdu super. Nejvíce se mi na něm líbí označení důležitosti hvězdičkami. Prozatím se slovíčka bez hvězdiček neučím…to si nechám na později, ale ty označené vím, že nesmím vynechat!
Nechystáte také recenzi na nové slovníky Lingea? Nebo který doporučujete na překlad z češtiny? Díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Věra vložený před 16 lety

Po přečtení recenze jsem si slovník objednala. Je opravdu super. Nejvíce se mi na něm líbí označení důležitosti hvězdičkami. Prozatím se slovíčka bez hvězdiček neučím…to si nechám na později, ale ty označené vím, že nesmím vynechat!
Nechystáte také recenzi na nové slovníky Lingea? Nebo který doporučujete na překlad z češtiny? Díky :-)

Re:

Jsem rád, že jsem mohl recenzí dobře poradit.
Co se recenzí na české slovníky týče, do toho se jistě také někdy rád pustím. Moje fronta titulů k recenzi je teď ale velmi dlouhá…

Zajímalo by mě, jestli se kvalitou přibližuje k tomuto slovníku Cambridge Advanced Learner's Dic­tionary The Third Edition. Protože poslední třetí edice od Cambridge taky není zrovna nejlevnější.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Zajímalo by mě, jestli se kvalitou přibližuje k tomuto slovníku Cambridge Advanced Learner's Dic­tionary The Third Edition. Protože poslední třetí edice od Cambridge taky není zrovna nejlevnější.

Re:

Nový Cambridge už mám taky, ale ještě jsem ho dopodrobna nestudoval. Recenze se ale snad brzy taky objeví.

Macmillan vs. Cambridge

Dobrý den, pane Víte,
v současné době dělám ,,výběrové řízení" na nový výkladový slovník a chtěl jsem se Vás zeptat, který byste Vy osobně upřednostnil, zdali Cam. Advenced Dic. 3rd ed. či raději recenzovaný MED. Měl jsem totiž zatím pouze jedinou příležitost je v rychlosti srovnat, ale z tohoto zevrubného prohlédnutí jsem nebyl schopen učinit závěr, který slovník je lépe a srozumitelněji zpracován, nehledě k tomu, že Vaše zkušenosti s podobnými produkty jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni, jinými slovy: rád bych si vyslechl názor osoby, která dané problematice rozumí. Předem Vám děkuji za odpověď.

Re: Macmillan vs. Cambridge

Asi neuděláte chybu, ani když si koupíte MED ani CAD. Já kdybych si musel koupit jen jeden, koupil bych si asi MED.

Počet hesel

Jsem z toho trochu paf. Kolik má tedy tento slovník hesel? Moc děkuji :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Počet hesel

Jsem z toho trochu paf. Kolik má tedy tento slovník hesel? Moc děkuji :-)

Re: Počet hesel

Asi už to mám – * Over 100,000 references with 30,000 idioms and phrases

Vyhoda MED

Jiz nekolik mesicu mam MED a nemohu si ho vynachvalit. Jako dalsi vyhodu povazuji moznost zaregistrovat se na jejich strankach a mit tak pristup do slovniku z jakehokoliv pocitace. Nemusim ho mit vsude sebou a daji se zde mnohem lepe vyhledavat i slovni spojeni. Vsem mohu vrele doporucit.

Pretty good.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.