Help for English

Smart Tests - více otázek, nižší cena

Komentáře k článku: Smart Tests - více otázek, nižší cena

 

Hmm

Takže další software z vaší dílny? Z vás Marku bude normálně brzy EN Celebrita :-D
Hned vyzkouším :-)

otázka

Chtěla bych se zeptat, v tomto programu jsou testy z HFE? Jestli jsem dobře pochopila, jsou tu všechny testy, které jsou tady? Jsou i nějaké navíc? Tedy takové, které nejsou tady? Vítám to, protože budu mít testy dohromady v jednom balíčku a nebudu muset dlouho hledat, co chci prozkoušet. Někdy hledám i vysvětlení nějaké gramatiky, kterou jsem v testu viděla. myslím, že hledání bude snažší. Už se těším na další pokračování v mém učení, teď jsem musela trochu zabrzdit, protože spravuji byt (to Marku znáte, že) a přes víkend budu muset odpojit počítač, protože si budu zvelebovat svoji „studovnu“, kde si chci vytvořit „anglické prostředí“.
Mám radost, že je tu něco nového a znovu a znovu děkuji panu excelentnímu učiteli za všechno, co pro nás dělá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

otázka

Chtěla bych se zeptat, v tomto programu jsou testy z HFE? Jestli jsem dobře pochopila, jsou tu všechny testy, které jsou tady? Jsou i nějaké navíc? Tedy takové, které nejsou tady? Vítám to, protože budu mít testy dohromady v jednom balíčku a nebudu muset dlouho hledat, co chci prozkoušet. Někdy hledám i vysvětlení nějaké gramatiky, kterou jsem v testu viděla. myslím, že hledání bude snažší. Už se těším na další pokračování v mém učení, teď jsem musela trochu zabrzdit, protože spravuji byt (to Marku znáte, že) a přes víkend budu muset odpojit počítač, protože si budu zvelebovat svoji „studovnu“, kde si chci vytvořit „anglické prostředí“.
Mám radost, že je tu něco nového a znovu a znovu děkuji panu excelentnímu učiteli za všechno, co pro nás dělá.

Re: otázka

Ve Smart Tests jsou v tomto okamžiku všechny testy z Help for English, které fungují na bázi výběru z možností a/b/c/d a otázky mohou existovat samostatně. Nyní je otázek cca 3000. Určité množství testů na Help for English, které nejsou jako a/b/c/d hodlám pro Smart Tests předělat, abychom ani o tyto otázky a vysvětlení nepřišli, ty potom na HFE zůstanou ve stávající podobě, ve Smart TEsts budou v jiné.

Ale i nadále chceme, aby na Help for English byly všechny testy a zdarma. Kdo si z nějakého důvodu nebude chtít nebo nebude moci dovolit ST zakoupit, bude se s námi dále moci učit NAPLNO a ZADARMO.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

otázka

Chtěla bych se zeptat, v tomto programu jsou testy z HFE? Jestli jsem dobře pochopila, jsou tu všechny testy, které jsou tady? Jsou i nějaké navíc? Tedy takové, které nejsou tady? Vítám to, protože budu mít testy dohromady v jednom balíčku a nebudu muset dlouho hledat, co chci prozkoušet. Někdy hledám i vysvětlení nějaké gramatiky, kterou jsem v testu viděla. myslím, že hledání bude snažší. Už se těším na další pokračování v mém učení, teď jsem musela trochu zabrzdit, protože spravuji byt (to Marku znáte, že) a přes víkend budu muset odpojit počítač, protože si budu zvelebovat svoji „studovnu“, kde si chci vytvořit „anglické prostředí“.
Mám radost, že je tu něco nového a znovu a znovu děkuji panu excelentnímu učiteli za všechno, co pro nás dělá.

Re: otázka

Zapomněl jsem říct, že tam jsou jen testy, které jsem napsal já. Tu a tam na webu máme test od někoho jiného. Ty v programu nejsou.

Stažení plné verze

Už se moc těším no Váš nový program a chtěla bych si ho předobjednat. 1.září ale budu na dovolené, budu mít možnost si program stáhnout až později – např. 7. září?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Iva vložený před 16 lety

Stažení plné verze

Už se moc těším no Váš nový program a chtěla bych si ho předobjednat. 1.září ale budu na dovolené, budu mít možnost si program stáhnout až později – např. 7. září?

Re: Stažení plné verze

Jistě, 1. září Vám přijde mailem odkaz pro stažení a vy si ho budete moci stáhnout kdykoliv.

malá chybička

v testu House and furniture je u 2. otázky – vysvětlení správné odpovědi – … udělej si pohodlím … mimochodem tady vždycky! udělám chybu a zadávám -do. Správně je make. Myslela jsem, že make se používá jen když se něco dělá ručně – konkrétní věc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

malá chybička

v testu House and furniture je u 2. otázky – vysvětlení správné odpovědi – … udělej si pohodlím … mimochodem tady vždycky! udělám chybu a zadávám -do. Správně je make. Myslela jsem, že make se používá jen když se něco dělá ručně – konkrétní věc.

Re: malá chybička

díky, napravím

Díky

Chtěla bych poděkovat za bezvadný nápad.Často mi totiž vypadává internet a takhle si můžu angličtinu procvičovat kdykoli.Už te těším na plnou verzi programu.
Marku,klobouk dolů před Vaší prací.

Také děkuji

Demo jsem si vyzkoušel a program si hned jdu předobjednat. Jak už psal někdo výše, i kdybych ho nepotřeboval, stejně bych ho koupil. Bral bych to jako odměnu za tenhle skvělý web. Nicméně demo se mi líbilo a přijde mi to opravdu užitečné, takže objednávám a děkuji.

Ale stejně budu dělat testy i na webu, abych nesnižoval návštěvnost. :-)

pochvala

Tak po 20ti denním zkoušení programu musím říci, že moje angličtina poposkočila o kus dál. Je to výborný program pro ty, kdo chtějí být v kontaktu ss angličtiou „v praxi“.
Nelépe se mi učí (ať už nová látka, nebo opakování) v oddíle gramatika. Stejně jako v LL mi program předkládá otázky a zárověň vysvětlení lépe, než mi látku vysvětlí učebnice. A tam, kde udělám chybu, k větě se vrací a znovu trpělivě vysvětluje a opravuje, takže to moje hlava ubohá musí pochopit i kdyby nechtěla. :-) ,Vysvětlení chyb je velmi srozumitelné, takže si myslím, že i chybami se tady člověk učí.
Nejlepší asi pro studenty je, že otázky jsou vybírány učitelem, který umí dávat pěkné chytáčky a pak je ve škole nemůže nic při zkouškách překvapit. Takové zopakování si testu před zkouškami je lepší, než číst nudné vysvětlení v učebnici.
No a pro mne je nejlepší, že s těmito dvěma programy – LL na slovíčka a ST na gramatiku se učím angličtinu zábavnou formou a i po 9 měsících mě to baví víc a víc.
Každému tento program doporučuji.

A' propos

Blíží se Vánoce a kdo neví, co koupit někomu, kdo se učí anglicky pod stromeček – tady jsou hned dva vhodné dárky. Je možné je koupit na CD, hezky zabalit a je vystaráno.

ahoj,to stiahnutie je zadarmo?? alebo to stoji tych 490..kc?
..prosim odpiste co najrychlejsie

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sofka vložený před 16 lety

ahoj,to stiahnutie je zadarmo?? alebo to stoji tych 490..kc?
..prosim odpiste co najrychlejsie

Re:

Demo je zadarmo, plná verze je placená.

Problém se statistikami testů

Dobrý den, včera jsem si instalovala program Smart test. Je opravdu SUPER. Jen mě trošku mrzí, že nejde pracovat se statistikami testů a využít tak nabídky, která je popsána v mauálu,na procvičování špatných odpovědí. Když totiž chci zobrazit statistiky testů, přes program se objeví šrafování, vyskočí hláška Run-time error '3021: Není žádný aktuální záznam. a program se ukončí. přitom už jsem prošla několik testů, takže by tam nějaký záznam být měl. Statistiky učení gramatiky ale zobrazovat jdou bez problémů. Kde by mohl být problém? Prosím o radu.Díky moc

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.