Help for English

Smart Tests - více otázek, nižší cena

Komentáře k článku: Smart Tests - více otázek, nižší cena

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiřina Vlachová vložený před 16 lety

Problém se statistikami testů

Dobrý den, včera jsem si instalovala program Smart test. Je opravdu SUPER. Jen mě trošku mrzí, že nejde pracovat se statistikami testů a využít tak nabídky, která je popsána v mauálu,na procvičování špatných odpovědí. Když totiž chci zobrazit statistiky testů, přes program se objeví šrafování, vyskočí hláška Run-time error '3021: Není žádný aktuální záznam. a program se ukončí. přitom už jsem prošla několik testů, takže by tam nějaký záznam být měl. Statistiky učení gramatiky ale zobrazovat jdou bez problémů. Kde by mohl být problém? Prosím o radu.Díky moc

Re: Problém se statistikami testů

Určitě tuto chybičku najdeme a opravíme. Ta funkce jako taková funguje v pořádku, budeme muset zjistit, proč nefunguje právě u vás. V nejbližší době vás e-mailem kontaktuje programátor Smart Testů a domluví se s Vámi. Omlouváme se.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Problém se statistikami testů

Určitě tuto chybičku najdeme a opravíme. Ta funkce jako taková funguje v pořádku, budeme muset zjistit, proč nefunguje právě u vás. V nejbližší době vás e-mailem kontaktuje programátor Smart Testů a domluví se s Vámi. Omlouváme se.

Re: Re: Problém se statistikami testů

Díky moc :-)

Verze pro Linux

Verze pro Linux by nebyla? V čem je to vlastně napsané? Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš Tkáč vložený před 16 lety

Verze pro Linux

Verze pro Linux by nebyla? V čem je to vlastně napsané? Díky.

Re: Verze pro Linux

Ne, verze pro linux není. Zatím. Můžete ale vyzkoušet Wine emulátor. Když v něm půjde spustit demo, měla by jít i plná verze.

Re:

Na levé liště stránky.

Nový vzhled

Dobrý den,
když se tak dívám na ty krásné screenshoty, zajímalo by mě, jestli by nešel dát nový kabátek i starému dobrému Language Lab. Nevím, jak velký je to problém, ale mohlo by to být fajn :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od miccal vložený před 15 lety

Nový vzhled

Dobrý den,
když se tak dívám na ty krásné screenshoty, zajímalo by mě, jestli by nešel dát nový kabátek i starému dobrému Language Lab. Nevím, jak velký je to problém, ale mohlo by to být fajn :)

Re: Nový vzhled

Ale ano, plánujeme pro Langauge Lab víc, než jen nový kabátek.

smart tests

Dobry den,vcera jsem si zakoupil program ST,nejak zde ale nemuzu najit ikonku filtr a nevim,jak si testy filtrovat podle obtiznosti.Dekuji za radu.

smart tests

Omlouvam se, uz to mam! :-)

Záloha

Chtěla bych se zeptat, jestli jde udělat nějak záloha mých dat (statistiky a vypracovaných testů) pro případ, že bych musela přeinstalovat počítač nebo program.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Iva vložený před 15 lety

Záloha

Chtěla bych se zeptat, jestli jde udělat nějak záloha mých dat (statistiky a vypracovaných testů) pro případ, že bych musela přeinstalovat počítač nebo program.

Re: Záloha

No, zatím to nejde, ale nějak se to pokusíme vymyslet.

Re: Re: Re: ST+LL

Neviem, kto pisal synonymicky online slovnik, ale spatne je vyslovene ceske slovo a v spisovnej slovencine nema co hladat.
Slovaci zijuci v blizkosti CR si to udomacnili a pouzivaju ho podobne ako slovo tuzka atd.
Vhodnou alternativou je slovo nespravne, zle.
V LL je viac nespisovnych veci, ale ja si to vzdy opravym, takze ok.
Ak dotycny prekladatel ma toto slovo zauzivane, tak sa ani nepozastavil nad tym, ze je nespravne, je to niekedy tazke :) svet sa nezruti…

Koupila jsem Smart tests pro svoji milou neteř a praneteřinku, ale shodou okolností se mi CD podařilo doručit až v těchto dnech. Chtěla bych se zeptat, zda registrace proběhne v pořádku, i když od koupě a instalování uplynula již delší doba. Jinak to byl skvělý dárek, který nabudil ty moje krásné holčiny k dalšímu studiu a pevně věřím, že mojí favoritce pomůže k absolvování zkoušek na A+. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Koupila jsem Smart tests pro svoji milou neteř a praneteřinku, ale shodou okolností se mi CD podařilo doručit až v těchto dnech. Chtěla bych se zeptat, zda registrace proběhne v pořádku, i když od koupě a instalování uplynula již delší doba. Jinak to byl skvělý dárek, který nabudil ty moje krásné holčiny k dalšímu studiu a pevně věřím, že mojí favoritce pomůže k absolvování zkoušek na A+. Díky.

Re:

Ještě bych chtěla upozornit, že to bude opravdu první instalace, ale od koupě uplynulo 5 měsíců. Po tu dobu program „spinkal“, nikdo ho nikde neinstaloval, nepoužíval se, jen jsem prostě pořád odkládla předání (byl to dárek).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

Ještě bych chtěla upozornit, že to bude opravdu první instalace, ale od koupě uplynulo 5 měsíců. Po tu dobu program „spinkal“, nikdo ho nikde neinstaloval, nepoužíval se, jen jsem prostě pořád odkládla předání (byl to dárek).

Re: Re:

To vůbec nevadí. Program půjde nainstalovat kdykoliv.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.