Help for English

Smart Tests - více otázek, nižší cena

Komentáře k článku: Smart Tests - více otázek, nižší cena

 

Tak to jsem si oddechla, program holky mají a dnes jsem dostala tak krásný mail od neteře, kde mi děkuje a podotýká, že jak ho „proběhla“ že ho určitě využije, že často „loví“ odpovědi, takže Váš Smart tests je v dobrých rukou.

Jak jsem už kdysi psala na stránkách,je to super dárek – levný – pro ty, kdo se učí angličtinu.

Dobrý den. Program Smart Tests jsem před nějakým časem vyhrála v jedné z vašich soutěží a ihned jsem si ho naistalovala na počítač :-) Jenže počítač je už zastaralý a uvažuji o koupi nového, na který bych si chtěla tento program naistalovat. Na starém počítači bych ho samozřejmě odinstalovala. Proto bych se chtěla zeptat, jestli neporuším nějaké licenční ujednání, že ho budu mít na druhém počítači. Moc díky za odpověď :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bedík vložený před 15 lety

Dobrý den. Program Smart Tests jsem před nějakým časem vyhrála v jedné z vašich soutěží a ihned jsem si ho naistalovala na počítač :-) Jenže počítač je už zastaralý a uvažuji o koupi nového, na který bych si chtěla tento program naistalovat. Na starém počítači bych ho samozřejmě odinstalovala. Proto bych se chtěla zeptat, jestli neporuším nějaké licenční ujednání, že ho budu mít na druhém počítači. Moc díky za odpověď :?

Re:

Ne, to samozřejmě můžete. Žádný problém.

Re: Re: Re: Re: ST+LL

tak som si pozrela pravidla slov.pravopisu a spatne je slovenska prislovka!Ale pripada mi ako velka hanba napisat ja si to opravym s tvrdym y!Marek je jednicka!Som rada ze sa mozem takto ucit! A

Více uživatelů v rodině

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak korektně postupovat, pokud bych chtěl mít program pro více členů rodiny (pro mě a pro děti například). V informaci výše píšete, že každý člen rodiny se může přihlašovat pod svým jménem, ale není mi jasné licencování… Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mojmir vložený před 14 lety

Více uživatelů v rodině

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak korektně postupovat, pokud bych chtěl mít program pro více členů rodiny (pro mě a pro děti například). V informaci výše píšete, že každý člen rodiny se může přihlašovat pod svým jménem, ale není mi jasné licencování… Děkuji

Re: Více uživatelů v rodině

Jednoduché, celá rodina používá jednu licenci SINGLE. Pokud je to ovšem na jednom počítači.

Dobry den,chcela by som si objednat plnu verziu Smart Tests v slovencine,staci len kliknut na odkaz v plnej verzii a tam si prepnem na slovencinu,alebo…?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ivetina vložený před 14 lety

Dobry den,chcela by som si objednat plnu verziu Smart Tests v slovencine,staci len kliknut na odkaz v plnej verzii a tam si prepnem na slovencinu,alebo…?

Re:

Dobrý den,

SMART TESTS ve slovenštině není. Pouze česká verze.

úrovně u gramatiky

Dobrý den,zakoupila jsem si Váš program, je SUPER. Přesto se zeptám na možná hloupou otázku: u testů lze filtrovat jednotlivé úrovně, ale u gramatiky to nelze. Jak zjistím, kterou úroveň gramatiky momentálně procvičuji? Jak zjistím, že mám provést aktualizaci? Program mě upozorní sám a nebo občas provedu aktualizaci.Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wendy23 vložený před 14 lety

úrovně u gramatiky

Dobrý den,zakoupila jsem si Váš program, je SUPER. Přesto se zeptám na možná hloupou otázku: u testů lze filtrovat jednotlivé úrovně, ale u gramatiky to nelze. Jak zjistím, kterou úroveň gramatiky momentálně procvičuji? Jak zjistím, že mám provést aktualizaci? Program mě upozorní sám a nebo občas provedu aktualizaci.Děkuji

Re: úrovně u gramatiky

Aktualizaci zkoušejte tu a tam, otázky se přidávají průběžně.

Co se týče úrovní při zkoušení gramatiky, máte praavdu, domyslíme, promyslíme a zapracujeme do další verze.

Pár otázek

Pěkný den, měl bych pár otázeček ohledně programu, mohu si jej nainstalovat na více počítačů?
Aktulizace fungují stejně jako u LL?
verze s cd = verze bez cd vypalená na cd? nebo je na cd ještě navíc?

Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman vložený před 14 lety

Pár otázek

Pěkný den, měl bych pár otázeček ohledně programu, mohu si jej nainstalovat na více počítačů?
Aktulizace fungují stejně jako u LL?
verze s cd = verze bez cd vypalená na cd? nebo je na cd ještě navíc?

Děkuji

Re: Pár otázek

Licence single je určena pro jeden počítač, pokud budete jediným uživatelem, nevadí nám instalace na dva své počítače.

Ano, aktualizace fungují stejně, kliknete na ‚aktualizovat‘ a program si stáhne nové testy a nové testové otázky, které přibyly do databáze.

Verze na CD je identická s verzí, kterou si stáhnete z netu.

OU

Po instalaci opr. balíčku 1.0.113 se mi to nějak zvrtlo, poslala jsem zprávu – dotaz na Vitware.

Re: Re: Re: Re: FCE

Na všechny podobné maily odpovídám, buď se mail ztratil a nebo jsem ho přehlédl. Kdyžtaks e připomeňte. Ztracené lic. číslo Vám pošleme znovu, pokud jste provedl registraci programu.

Smart tests?

Dobrý den, chtěl bych se ještě zeptat, jak smazat uživatele, nebo změnit heslo?
Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.