Help for English

The Day the World Trade Center Came Down

Komentáře k článku: The Day the World Trade Center Came Down

 

Re: Re: Re: Aha zdravím,

Už jste mi tu chyběla a vaši odvahu překládat tyto články,jako začátečnice,ob­divuji.Beru si z vás příklad.Když mám pocit,že už se mi do mozku další téma nevejde,tak si vždy přečtu komentáře,zastydím se a znovu se zakousnu.Studovat sama je opravdu těžké,ale tady mám pocit,že chodím nejen studovat,ale i na návštěvu k přátelům.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Gaijin

Jo a ještě mě trochu zarazilo jméno Kelly…Já vždycky myslel, že se jedná o dívčí jméno??? No offence, Kelly.

Re: Re: Re: Re: Gaijin

My name has caused no end of troubles for me. You wouldn't believe how many times I've gotten letters addressed to „Mrs. Kelly…“ It's frustrating.
Even though „Kelly“ is almost exclusively female today, even back a hundred years, it was a guy's name. It means „warrior“ or „king“… Of course, knowing that didn't stop people from making fun of me in elementary school… :) In fact, it might have just exacerbated the situation. But I've gotten over it.
Names like „Whitney,“ „Courtney,“ „Ashley,“ and „Leslie“ all used to be boy's names, but, alas… And „Corey“ is swiftly becoming girls-only.
„Kelly“ comes from Ireland, of course, and I guess it's through that that I got my name. I do have an awfully red beard when I forget to shave (for a month or two…). I'm convinced, though, that „Kelly“ used to be spelled „Kelleigh.“

My middle name, though, is not a girl's name, although I don't go by it. I never really felt like it was my name, y'know?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Gaijin

To snadno poznáte podle toho, kdo je u článku uveden jako autor. Prohlédněte si výpis posledních pár set článků a uvidíte. :-)

Re: Re: Re: Re: Gaijin

No procházím a procházím, ale pár set jsem ještě nestihl.

SOS

Dobrý den,
je možné získat překlad tohoto článku? Potřebuji si zkontrolovat, jestli mám správný překlad. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.