Help for English

The Day the World Trade Center Came Down

Komentáře k článku: The Day the World Trade Center Came Down

 

Interesting article. Thanks.

Tak se snažím překládat a číst tyto člány, tak se mi zdá, že agličtina je opravdu nepochopitelná řeč pro samouky. Asi je třeba vedení. Vždyť leccos ani nedává smysl.Já se vzdávám, protože tohleto nikdy nepoochopím. Sorry,

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Tak se snažím překládat a číst tyto člány, tak se mi zdá, že agličtina je opravdu nepochopitelná řeč pro samouky. Asi je třeba vedení. Vždyť leccos ani nedává smysl.Já se vzdávám, protože tohleto nikdy nepoochopím. Sorry,

Re:

Ale pochopíte. Pokud jste STARTER nebo ELEMENTARY, přece nemůžete čekat, že v klidu přelouskáte článek pro UPPER-INTERMEDIATE. Je hezky pokračujte ve studiu a sem se časem vraťte.

Aha

Mimochodem jak studuji, ta studuji, neumím nalézt, jaké národnosti Gaijin je. Je to Američan? Že píše jen ahglicky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Aha

Mimochodem jak studuji, ta studuji, neumím nalézt, jaké národnosti Gaijin je. Je to Američan? Že píše jen ahglicky!

Re: Aha

Ano, Kelly Sessions, alias Gaijin, je rodilý Američan ze státu Georgia na jihu USA.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Aha

Ano, Kelly Sessions, alias Gaijin, je rodilý Američan ze státu Georgia na jihu USA.

Re: Re: Aha

Líbí se mi, že je z Georgie. Mimochodem víte, že i Gruzie je Georgia? Ne že bych bych byla namyšlená, ani mne nepadlo při mém výběru přezdívky, abych hledala americké státy, Ale ráda vidím své jméno v souvislostech. Takže mu děkuji, že našel tento web a přisívá tak pěknými články. Alespoň témata vybírá dobře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: Aha

Líbí se mi, že je z Georgie. Mimochodem víte, že i Gruzie je Georgia? Ne že bych bych byla namyšlená, ani mne nepadlo při mém výběru přezdívky, abych hledala americké státy, Ale ráda vidím své jméno v souvislostech. Takže mu děkuji, že našel tento web a přisívá tak pěknými články. Alespoň témata vybírá dobře.

Re: Re: Re: Aha

Ano, i Gruzie je v angličtině ‚Georgia‘.

I já jsem za Kellyho vděčný. Ale témata mu víceméně vybírám já, i když mu dávám svobodu v tom, jak si s každým poradí. A když se mi něco nelíbí. Dám mu to předělat. :-) Ale mě se to většinou líbí. Tedy spíš vždycky líbí, bývají to spíš drobnůstky, které od něho chci doplnit či změnit.

A snad brzy budou i další zajímavé články.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Aha

Ano, i Gruzie je v angličtině ‚Georgia‘.

I já jsem za Kellyho vděčný. Ale témata mu víceméně vybírám já, i když mu dávám svobodu v tom, jak si s každým poradí. A když se mi něco nelíbí. Dám mu to předělat. :-) Ale mě se to většinou líbí. Tedy spíš vždycky líbí, bývají to spíš drobnůstky, které od něho chci doplnit či změnit.

A snad brzy budou i další zajímavé články.

Re: Re: Re: Re: Aha

Jejda, tak ať napíše o válce severu proti jihu, nebo o válce za nezávislost, nebo o poutnících na lodi Mayflower, dějiny USA jsou bohaté a zajímavé, i když jim chybí středověk. Také něco o indiánech, a něco z jejich současnosti, také by se hodila fotka. /Teda jestli to jde/. Já tomu sice moc v angličtině nerozumím, ale jednou to jakoby najdu. A taky něco už přeložím. A hlavně , protože mne to zajímá jako studijní doplňkový materiál je to super.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Aha

Ano, i Gruzie je v angličtině ‚Georgia‘.

I já jsem za Kellyho vděčný. Ale témata mu víceméně vybírám já, i když mu dávám svobodu v tom, jak si s každým poradí. A když se mi něco nelíbí. Dám mu to předělat. :-) Ale mě se to většinou líbí. Tedy spíš vždycky líbí, bývají to spíš drobnůstky, které od něho chci doplnit či změnit.

A snad brzy budou i další zajímavé články.

Re: Re: Re: Re: Aha

I Válku severu proti jihu i Mayflower mám již týden či dva objednané a ilustrace k nim nakreslené. :-)

Gaijin

Docela by mě zajímalo jak rodilý mluvčí zabrousí na stránky pro nerodilé mluvčí. Jak jste ho Marku našel? Nebo si našel Vás?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Gaijin

Docela by mě zajímalo jak rodilý mluvčí zabrousí na stránky pro nerodilé mluvčí. Jak jste ho Marku našel? Nebo si našel Vás?

Re: Gaijin

Na HFE ho odkázal nějaký jeho kamarád z ČR, a Kelly se se mnou přel o nějaké gramatice, která se liší v britské a americké angličtině. Tak jsme se dali do řeči a já jsem mu nabídl, aby pro nás za úplatu psal články.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Gaijin

Na HFE ho odkázal nějaký jeho kamarád z ČR, a Kelly se se mnou přel o nějaké gramatice, která se liší v britské a americké angličtině. Tak jsme se dali do řeči a já jsem mu nabídl, aby pro nás za úplatu psal články.

Re: Re: Gaijin

Mohu se zeptat kolik takovýchto externích přispěvovatelů na HFE působí?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Re: Re: Gaijin

Mohu se zeptat kolik takovýchto externích přispěvovatelů na HFE působí?

Re: Re: Re: Gaijin

Jo a ještě mě trochu zarazilo jméno Kelly…Já vždycky myslel, že se jedná o dívčí jméno??? No offence, Kelly.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Gaijin

Jo a ještě mě trochu zarazilo jméno Kelly…Já vždycky myslel, že se jedná o dívčí jméno??? No offence, Kelly.

Re: Re: Re: Re: Gaijin

Většinou ano. U Američanů je ale všechno možné. Kelly sám říkal, že za to někdy proklíná svoje rodiče. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Re: Re: Gaijin

Mohu se zeptat kolik takovýchto externích přispěvovatelů na HFE působí?

Re: Re: Re: Gaijin

To snadno poznáte podle toho, kdo je u článku uveden jako autor. Prohlédněte si výpis posledních pár set článků a uvidíte. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.