Help for English

Check your spelling #1

Komentáře k článku: Check your spelling 1

 

zaujimave

…len my sekundicku trvalo kym som zistil ako sa to ovlada :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 16 lety

zaujimave

…len my sekundicku trvalo kym som zistil ako sa to ovlada :D

Re: zaujimave

Je to naše horká novinka, kterou dnes Petr Hudík dodělal. Musel jsem ji hned vyzkoušet. :-) Takových testíků tu brzy bude určitě více. Na ovládání si jistě hned zvyknete.

Ale je to fakt zajímavý, něco úplně new. A nechala jsem se nachytat u 4. :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wěrka vložený před 16 lety

Ale je to fakt zajímavý, něco úplně new. A nechala jsem se nachytat u 4. :oops:

Re:

Tak to jsme dva :-D

pěkný test, ale taky jsem chvíli přemýšlela nad tím, jak do těch mezer dostat písmenka :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wěrka vložený před 16 lety

Ale je to fakt zajímavý, něco úplně new. A nechala jsem se nachytat u 4. :oops:

Re:

Asi jste nikdy nebyli na žádných zahraničních stránkách, kde dostává člověk soukromé zprávy, nebo emaily, co? Tam se tohle slovíčko vyskytuje pořád. :)

1 chybička

Super test. Ale nechápu proč jsem u 7 dal DIED :)

Tak tohle je vážně supr,ale s výsledkem je to horší 80%

Skvelý test teším sa na ďalšie podobné =)

Moc pěkné, ale taky jsem na to ze začátku krapet koukal. Jinak chyba v 5…upřímně jsem to vůbec to netušil, že RR je jen u ‚hrát hlavni roli‘. Teď už budu vědět.

Já jsem to tentokrát dal za plný počet. Myslím, že by stálo zato zvážit vyzkoušení podobného testíku ve formě diktátu – jednotlivé věty by byly namluveny a úkolem by bylo je přepsat. Takhle, když jsou k dispozici možnosti mi to příjde trochu jednodušší, než kdybych to měl napsat.

pochvala

pěkný nápad.

skvělý nápad

moc se mi ten test takhle líbí, výsledek je sice mizerný, ale nápad je to výborný

věta č.7

Já jsem si vždycky myslela, že minulý tvar od DYE je DYED – tak to tedy aspoň říká Macmillan :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LENKA vložený před 16 lety

věta č.7

Já jsem si vždycky myslela, že minulý tvar od DYE je DYED – tak to tedy aspoň říká Macmillan :?

Re: věta č.7

Vždyť taky je… ne?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.