Help for English

Miscellaneous Advanced Test #4

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 4

 

první přečtení

Sice jen 53 %, ale kdy se tady člověku poštěstí, že má v záhlaví zobrazeno (1 přečtení)? :-)
To je ale náhoda.

53 procent!!!! To je strašný!!! Moje sebevědcomí na syntax je pryč.

to snad neni mozny taky do ctvrtice 53% a to sem mel pritom docela dobrej pocit. No asi to bude tou chripkou-musim to prece na neco svest ne? :-D :oops:

ale precejen mi nejde do hlavy ta desitka, prece by bylo we hoped she would be there a po souslednosti casu, kdybych to chtel tu VH vyjadrit predminulym casem tak bych musel i tu VV posunout tak by bylo we had hoped she would have been there nebo v tomto pripade se ta souslednost neuplatnuje?? …asi si pujdu dat paralen :o

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

ale precejen mi nejde do hlavy ta desitka, prece by bylo we hoped she would be there a po souslednosti casu, kdybych to chtel tu VH vyjadrit predminulym casem tak bych musel i tu VV posunout tak by bylo we had hoped she would have been there nebo v tomto pripade se ta souslednost neuplatnuje?? …asi si pujdu dat paralen :o

Re:

WE HOPED, WE HAD HOPED, WE WERE HOPING a WE HAD BEEN HOPING má v tomto případě úplně stejný význam (mohla by tam být libovolná varianta) a nijak to nemění gramatický tvar toho, co za tím následuje. Prostě doufali jsme, že…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

to snad neni mozny taky do ctvrtice 53% a to sem mel pritom docela dobrej pocit. No asi to bude tou chripkou-musim to prece na neco svest ne? :-D :oops:

Re:

Jestli bude mít 53 procent i Gothsweeting, tak to asi půjdu zabalit. :-)

Hurá, 80%, to oslavím! :-D

u mě jde u této úrovně spíš o tipovačku, ale i tak jsem měla depresi než jsem zjistila, že tady hořej asi všichni :-)

Pridavam se do klubu 53.. :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Jestli bude mít 53 procent i Gothsweeting, tak to asi půjdu zabalit. :-)

Re: Re:

Naopak, bude třeba pomáhat i nám ostatním, abychom v nějakém období několik stovek za sebou dali :)
Obrazně se zda dá snad hovořit o péči o „těch 99 oveček“ :)

zakládám nový klub 40% :-D jsme dnes po tom FCE výplachu uplně mimo :-D

Tak gothsweeting má 100%, ale 2× dala více na cit než na cokoliv jiného (takže kdybych se netrefila, je to tak na 86%), takže nevím, o čem to svědčí :-D No jo no, chytáčky se hodí, aspon se to naučíme

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

Tak gothsweeting má 100%, ale 2× dala více na cit než na cokoliv jiného (takže kdybych se netrefila, je to tak na 86%), takže nevím, o čem to svědčí :-D No jo no, chytáčky se hodí, aspon se to naučíme

Re:

Ještě že jsi alespoň ty Marka nezklamala :-) (snad nevadí tykání).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re:

Ještě že jsi alespoň ty Marka nezklamala :-) (snad nevadí tykání).

Re: Re:

Nevadí, já totiž vykání přímo nesnáším, takže v poho :-)

33..jako kristus

33…po fce solidni nasup…ale pozitivni je ze jsem si vzdy vybral ze dvou moznosti tu spatnou..sere pes..priste :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.