Help for English

Miscellaneous Advanced Test #4

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 4

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

Tak gothsweeting má 100%, ale 2× dala více na cit než na cokoliv jiného (takže kdybych se netrefila, je to tak na 86%), takže nevím, o čem to svědčí :-D No jo no, chytáčky se hodí, aspon se to naučíme

Re:

Obdivuhodný výkon. Gratuluji. :)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pavla M.
Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

Re: Re:

Nevadí, já totiž vykání přímo nesnáším, takže v poho :-)

Re: Re: Re:

Proč nesnášíš vykání, přece se tím vyjadřuje úcta k člověku. Můžu Ti tykat, když mám mizerných 27? ;-))

Re:

Nic si z toho nedělej, tentokrát jsem to měl taky za 53 :)

Re: Re: Re: Re:

Mně může tykat úplně každý :-) Vykání je takový děsně neosobní a ještě mi evokuje školu nebo práci, brrr

Re: Re:

Děkuju moc, koukám, že už bych se měla dokopat a napaat pro tento web nějaký článek, už mi to bylo párkrát připomenuto a já neustále dělám něco jiného .....

:oops: :? tj špatnýý safra, jenom jednu třetinu, ale tj jednu otázku jsem nějak zapomněla vyplnit-škoda pár procent…naštěstí jsem se trošinku uklidnila, když jsem zjistila, že to je testík pro advancedyy, ale stejnak…

Tady je vidět, jak každému sedne jiný test. Mně se moc nedařlilo v těch předcházejících dvou, ale tenhle mi docela vyšel – 80%. Tentokrát jsem opravdu většinu věděl a to, co jsem tipoval, jsem tipnul špatně :-)

Re:

Podle slovníku (i cambridgského) ale ne.

Re: Re: Re:

Máte pravdu, ty příklady by tomu odpovídaly. Mrknu na to.

Re: Re: Re:

Tak jsem to zkontroloval ve více slovnících a je to fakt. Tu otázku změním.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví okoto
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Tak jsem to zkontroloval ve více slovnících a je to fakt. Tu otázku změním.

Re: Re: Re: Re:

Ja sem slysel ze se pouziva aji recommend sb to do sth, a nebo bez osoby, recommend doing sth., ale recommend doing sth se pouzije spis..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Tak jsem to zkontroloval ve více slovnících a je to fakt. Tu otázku změním.

Re: Re: Re: Re:

Ano, RECOMMEND sb TO DO sth se ani v některých slovnících neobjevuje. Správně to ale je.

Re: WHICH WAS BUILT

samozřejmě nemá. WAS BUILT – trpný rod.

Takže taky 53%. Na poprvé to není špatný, ale aspon se ten náš klub 53% úspěšnosti rozroste :-D a z chyb se učím rychlejc :-)

Pár poznámek k testu:

Nevím jak to je s tím Great Salt Lake. Na Wikipedii to uvádějí s členem určitým a na dalších oficiálních stránkách také (www.utah.com – nic oficiálnějšího už být nemůže). Prosím o vysvětlení, děkuji.

Poslední otázka – You need to stay in the city for a few days to ________ all the wonderful sights.

V možnostech máte look up – vyhledat/navštívit, což jsem zvolil jako možnosti (Musíš zůstat ve městě na pár dní, abys mohl vyhledat/navštívit všechny zajímavosti.). Ovšem při opravě se mi look up změnilo na* look into* (LOOK INTO sth – prošetřit něco).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.