Help for English

Grammar Theme Park: Christmas (Upper) A

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: Christmas (Upper) A

 

87% :-) už mi i ty upper testy začínaj trochu jít :-) nicméně ty dvě chyby byli dost blbé a zrovna u věcí u kterých sem si byl docela jistý :-D

93…! Zatracenej storm in the teacup!! já věděl , že to nebude, ale bohužel to byl jedinej, co jsem z nabídky znal! Těch 100 procent je pro mě opravdu zakletých. Chtěl jsem dárek pod stromeček. Marku? Co takhle elementary test :--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

93…! Zatracenej storm in the teacup!! já věděl , že to nebude, ale bohužel to byl jedinej, co jsem z nabídky znal! Těch 100 procent je pro mě opravdu zakletých. Chtěl jsem dárek pod stromeček. Marku? Co takhle elementary test :--)

Re:

Ale no tak, já ty testy nedělám, aby z nich lidi měli 100%… i když gothsweeting mi trochu kazí radost. :-) Ale hlavní je se to z toho naučit.

Jinak vánoční ELEMENTARY už tu je, na předložky. :-)

jejeje

hm tak bound – prone a drawback me trosku dostaly do kolen :oops:

73%…not bad,but it could be better :idea:

tj

:-) 87%, ale jako stydím se, protože jsem si nevšimla toho předpřítomnýho času ve čtyřce a líbilo se mi tam to give a přitom je to jasný…hezký test

80 procent. Mrzí mě ta šestka, ale zase na druhou stranu jsem dvakrát víceméně střelil … a trefil :-)

100% can´t believe it!!!! Finally!! Thanks Mr. Vit!!! I hope I am ready!!! Good luck everybody!!!

Re:

Shimi, je to fajn, že ti jde angličtina, ale neměla by ti jít i čeština? Máš v té krátké větě 2 hrubky.

My opinion

Veta cislo 7:

it should be „it couldn't have been cheap“ a ne : „it can't have been cheap“. Tuto vazbu jsem takhle nikdy nevidel. Co vy na to?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AlaskaKid vložený před 15 lety

My opinion

Veta cislo 7:

it should be „it couldn't have been cheap“ a ne : „it can't have been cheap“. Tuto vazbu jsem takhle nikdy nevidel. Co vy na to?

Re: My opinion

Přece se nebudeme řídit tím, co jste viděl a co ne. Pokud sjte to neviděl, otevřete si učebnici gramatiky, kapitolu MODAL VERBS.

Re: Re: My opinion

Moje pointa je takova pane Vit: Kdyby jste tohle rekl Americanovi, nevedel by o cem mluvite. Mozna, ze ty ucebnice co pouzivate jsou zastarale. Je to mozne? Z me osobni zkusenosti, cesti ucitele anglictiny se moc drzi starych ucebnic a pak kdyz student prijede do anglicky mluvici zeme, tak mu nikdo nerozumi. Hlavne kvuli chybne vyslovnosti. To byste snad nechtel, co?

Poslete mi dukaz, ze tahle vazba se v anglictine pouziva (anglicka kniha, casopis, atd.)

„it can't have been cheap“

a ja vam poslu tisic korun. Kdyz se mylim, necham se rad poucit. Nesnazim se schazovat vas web, myslim si, ze tu delate prvotridni praci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AlaskaKid vložený před 15 lety

Re: Re: My opinion

Moje pointa je takova pane Vit: Kdyby jste tohle rekl Americanovi, nevedel by o cem mluvite. Mozna, ze ty ucebnice co pouzivate jsou zastarale. Je to mozne? Z me osobni zkusenosti, cesti ucitele anglictiny se moc drzi starych ucebnic a pak kdyz student prijede do anglicky mluvici zeme, tak mu nikdo nerozumi. Hlavne kvuli chybne vyslovnosti. To byste snad nechtel, co?

Re: Re: Re: My opinion

Druhým problémem jsou lidé, kteří zřejmě nikdy učebnici anglické gramatiky neviděli.

Vám se tady nebudu omlouvat či ospravedlňovat. Pokud se vám to nelíbí, nechoďte sem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AlaskaKid vložený před 15 lety

Poslete mi dukaz, ze tahle vazba se v anglictine pouziva (anglicka kniha, casopis, atd.)

„it can't have been cheap“

a ja vam poslu tisic korun. Kdyz se mylim, necham se rad poucit. Nesnazim se schazovat vas web, myslim si, ze tu delate prvotridni praci.

Re:

No, v první učebnici angličtiny, kterou jsem otevřel: Raymond Murphy: English Grammar in Use (Cambridge University Press, 3rd Edition, 2004). Strana 56.

Dlužíte našemu webu 1000 Kč. Pošlete je buď pomocí PayPal na moji adresu mmvitovi@volny.cz nebo na můj bankovní účet 182819462/0600.

Děkuji.

Marek Vít

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.