Help for English

"Dark on Fire" by Turin Brakes

Komentáře k článku: "Dark on Fire" by Turin Brakes

 

jj rozumět tomu je docela dobře, ale ta písnička se mi ani moc nelíbí… textově, ani zvukově…

:-) 79% jenom…nejprve se mi moc nelíbila, ale tedka si ji pouštím pořád dokola a stejně tak tu ‚american dirt‘

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

:-) 79% jenom…nejprve se mi moc nelíbila, ale tedka si ji pouštím pořád dokola a stejně tak tu ‚american dirt‘

Re:

Mě zaujala už v Gossip Girl, tak jsem se po ní pídil a oslovil Turin Brakes. Moc se mi líbí hlavně ten refrén.

Skutočne nádherná pieseň, treba ale počuť viackrát…to je niečo pre mňa, lebo pri každom novom počutí objavím niečo nové…napríklad skvelé sláčiky, ale aj nové správne slová… :-)

moc pěkná píseň, ale úspěšnost jen 58%

Moc pěkná písnička, jsem ráda, že sem zařazujete takové hezké písničky, na Vaše Vánoční nelze zapomenout. Testy ještě nevyplňuji, protože první sloku jsem rozuměla a fandila jsem si, jak to tentokrát zvládnu, ale pak mě humor přešel. No, s tímto druhem testů asi přeci jen počkám.Ale protože písničky v sekci zábava poslouchám pořád,tak i nějaký ten testík někdy vyplním :-D

ještě předtím, než se pustím do vyplňování, bych měla jeden technický dotaz. Ve třetí sloce se mi místo rámečků, do kterých se vpisůjí chybějící slova, objevily pouze tečky, takže tam nic nejde dopsat. Zajímalo by mě, zda se to takhle zobrazuje pouze mně, nebo i ostatním uživatelům. díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rikke vložený před 15 lety

ještě předtím, než se pustím do vyplňování, bych měla jeden technický dotaz. Ve třetí sloce se mi místo rámečků, do kterých se vpisůjí chybějící slova, objevily pouze tečky, takže tam nic nejde dopsat. Zajímalo by mě, zda se to takhle zobrazuje pouze mně, nebo i ostatním uživatelům. díky

Re:

Je to tak schválně, protože to jsou slovíčka, která se opakují z předchozí sloky. Nechtěl jsem tam dělat taky doplňování, protože kdyby člověk měl jedno slovo špatně, měl by hned dvě chyby, když je to vlastně jen jedna chyba. Přišlo mi to tak lepší. Ale klidně řekněte, že to tak je divné, a já to tak už dělat nebudu.

děkuji za vysvětlení. Co se týče mě, tak to tak klidně můžete nechat :) Až se s tím setkám příště, už budu vědět, co to znamená.
A teď hurá na vyplňování!

Re: Re:

Jsem na tom stejně, nejprve se mi taky moc nelíbila, ale ted tu běží pořád. :)

Já to prostě nesíyším

74%-Poslech je pro mě snad nejhorší kategorie.
Vy tam fakt slyšíte:
„… make up runs“? Já jen „r“ a temné „e“. Pak jsem neslyšel „reason“. Já tam dal „lees on“ – ale tušil jsem, že to bude špatně – tam by asi nebyl neurčitý člen. No a dále jsem otočil „world“ a „words“. Spíše by se mi líbila věta: „Rewind the world in which you roam.“ Ale tam to „-s“ zrovna slyšet je.
Tak snad příště.

A jé je…

Poslech není moje silná parketa :D Spíš ta nejslabší, pokud rozumím, tak jsou to slova, co neznám, tak nevím, jak se píšou a nebo rozumím úplně něco jiného při každém poslechu, takže je to pak loterie a ještě když si to ani neumím přeložit :D Mazec a to učitelka na mne pořád, ty ve čtvrťáku určitě budeš maturovat z angličtiny.

Re: Re:

Tak to já jsem na tom přesně naopak. u mně to refrén malinko kazí. ale celkově super :)

2 chyby, no nic moc, musím se holt ještě hooodně učit :-D

Ach jo…

Ach jo… Jen 68%, za to bych se fakt měla stydět… Zvlášť, když je zpěvákovi tak hezky rozumět… Budu muset tvrdě cvičit… :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.