Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #11

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 11

 

Takže, projel jsem mimo jiné také 4ku a 10tku a kupodivu 7čku. Ty další dvě chyby za ty bych se měl oběsit.

Trochu mimo mísu :)

Zdravím všechny… Jaký je rozdíl mezi slovy unable a disable? Moc děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ireth vložený před 15 lety

Trochu mimo mísu :)

Zdravím všechny… Jaký je rozdíl mezi slovy unable a disable? Moc děkuji

Re: Trochu mimo mísu :)

Třeba tenhle:
unable ~ neschopen (např. něco udělat), opak k able – přídavné jméno (nikdy před podstatným jménem)
disable ~ znemožnit (někomu něco) – sloveso

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re: Trochu mimo mísu :)

Třeba tenhle:
unable ~ neschopen (např. něco udělat), opak k able – přídavné jméno (nikdy před podstatným jménem)
disable ~ znemožnit (někomu něco) – sloveso

Re: Re: Trochu mimo mísu :)

Jen doplním :-)
enable ~ umožnit – sloveso

Super

U te ctyrky jsem taky porad resila naco se to mam tesit. Super, namlela jsem si nos,pokazde kdyz vidim neco automatickeho,tak doplnim a neresim co je kolem. Dobre ponauceni, diik..
Marku,s nekterymi testy mate umeni snizovat lidem sebevedomi :-D Ale myslim to samozrejme ve srande,stranky jsou vyborny a je jen na nas,zda se jazyk ucime poradne, moc dekuju,ze nam takhle podavate pomocnou ruku,stranky jsou super.

Mejte se

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

Super

U te ctyrky jsem taky porad resila naco se to mam tesit. Super, namlela jsem si nos,pokazde kdyz vidim neco automatickeho,tak doplnim a neresim co je kolem. Dobre ponauceni, diik..
Marku,s nekterymi testy mate umeni snizovat lidem sebevedomi :-D Ale myslim to samozrejme ve srande,stranky jsou vyborny a je jen na nas,zda se jazyk ucime poradne, moc dekuju,ze nam takhle podavate pomocnou ruku,stranky jsou super.

Mejte se

Re: Super

Jo, něco takového mi teď studenti na VŠ taky řekli… ale to není mým cílem. Snažím se do těchto testů pro pokročilé dávat i šikovné vychytávky, ne proto, aby se člověk nachytal, ale proto, aby se něco naučil, aby si leccos uvědomil atd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Super

Jo, něco takového mi teď studenti na VŠ taky řekli… ale to není mým cílem. Snažím se do těchto testů pro pokročilé dávat i šikovné vychytávky, ne proto, aby se člověk nachytal, ale proto, aby se něco naučil, aby si leccos uvědomil atd.

Re: Re: Super

Ja to myslela ve srande, vychytavky jsou zde jedine pro dobrou vec, moc dekuju za vase testy a stranky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

Re: Re: Super

Ja to myslela ve srande, vychytavky jsou zde jedine pro dobrou vec, moc dekuju za vase testy a stranky

Re: Re: Re: Super

No, já vím. Ale oni to asi chudáci moc ve srandě nemysleli. Bojí se, že to budou mít v zápočtovém testu. (A právem.)

:?Mam v planu k vam za rok delat zkousky, tak me nedeste :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

:?Mam v planu k vam za rok delat zkousky, tak me nedeste :-D

Re:

Nebojte. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

:?Mam v planu k vam za rok delat zkousky, tak me nedeste :-D

Re:

Já zase tak zlej nejsem. :-)

Jj, mela jsem vas na gymplu, tak treba me budete vyucovat znova,kdyz da buuuh a dostanu se na VS :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

Jj, mela jsem vas na gymplu, tak treba me budete vyucovat znova,kdyz da buuuh a dostanu se na VS :)

Re:

Fakt? :-) Tak ať to dopadne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

Jj, mela jsem vas na gymplu, tak treba me budete vyucovat znova,kdyz da buuuh a dostanu se na VS :)

Re:

Budu muset připravit něco spešl do přijímacích zkoušek.

Ja doufám že nebude potreba pripravovat nejaky spešl test,pac ma aj je diky vasim strankam getting better, tak uvidime,nooo :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.